1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбулись Фестивалі спорту для мешканців міста

Відбулись Фестивалі спорту для мешканців міста

Вчора, 14 квітня 2019 року, провідний професіонал комунального закладу “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради” Ніна Лисенко організувала і провела з нагоди Великодніх свят, Фестиваль спорту для мешканців 33-го кварталу міста.

 
 
 

Великдень — одне з найсвітліших та найбільших християнських свят, яке з нетерпінням чекають діти та дорослі по всьому світу. До цього свята готуються заздалегідь. Готувались і вихованці КЗ “Спорт для всіх” в осередку “Олімпія” (пр-т Відродження, 39). Вони разом із своєю наставницею прибирали приміщення, малювали малюнки і оформляли куточок з символом Великодня – Писанками.

З метою поглиблення знань дітей про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи, Ніна Лисенко розпочала захід бесідою-вікториною на тему “Великдень”. Діти активно давали відповіді на запитання.

Окрім цього, керівник гуртка “Юний дизайнер” центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Галина Кремінь, провела майстер-клас з оригамі. Вона запропонувала дітям ознайомитись і спробувати свої сили у виготовленні з паперу симпатичних пасхальних зайчиків. Не тільки дівчата, а й хлопчаки майстерно і з радістю робили оригінальну святкову прикрасу.

На другому етапі — спортивну частину заходу відкрили брати Арсен і Захар Бацкови показовим виступом з брейк-дансу.

Також, зачарувала всіх своїм виступом Єлизавета Лисенко, яка виконала композицію з художньої гімнастики.

Потому розпочались змагання з таких видів: тенісу настільного, настільного футболу, армрестлінгу, дартсу та стрибків на скакалці. Усі учасники старались показати кращий результат і опинитись серед призерів.

 
 
 

Також, фестиваль спорту відбувся в приміщенні "Білий м'яч" (вул. Конякіна, 35), який провів провідний професіонал Юрій Остромецький для дітей 40-Б кварталу.

Учасники взяли участь в таких запропонованих видах змагань:
шашки; настільний футбол; теніс настільний; набивання футбольного м'яча; влучний удар по воротах.

По завершенні Фестивалів переможці та призери у кожному з видів змагань були нагороджені дипломами і подарунками від КЗ “Луцький МЦФЗН “Спорт для всіх”.

Запрошуємо всіх охочих: дітей, молодь та дорослих відвідувати осередки КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» в різних мікрорайонах міста, де можна поспілкуватись та активно провести дозвілля:

 

- приміщення «Біла тура» - вул. Будівельників, 11;

- приміщення «Стріла» - бульвар Дружби Народів, 13а;

- приміщення «Олімпія» - просп. Відродження, 39;

- приміщення «Білий м’яч» - вул. Конякіна, 35;

- приміщення «Одісей» - вул. Наливайка, 10;

- приміщення «Атлет» - вул. Степана Бандери, 13;

- приміщення «Лучеськ» - вул. Рівненська, 5;

- приміщення «Юність» - просп. Грушевського, 12.

 

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611