1. Головна
  2. Оперативна інформація

Світлана Черниш очолила КП “Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка”

Світлана Черниш очолила КП “Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка”

Сьогодні відбулось представлення директора комунального підприємства «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка» Черниш Світлани Іванівни, яка з 2011 року була завідувачкою терапевтичним відділенням №3 у цьому закладі.

Участь взяли секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук, колектив поліклініки.

У вітальному слові Григорій Пустовіт зазначив: «Ваша поліклініка, ваші люди, ваші традиції, ваші надбання - це все дуже добре, і дуже приємно, що Світлана Іванівна є членом цього колективу і вона знає людей, знає правила цього колективу і розуміє, яка відповідальність покладена на її плечі. Не сумніваюся, що від кожного з вас вона відчує підтримку та розуміння, бажання допомогти, бо ви — родина”.

Нового директора стоматологічної поліклініки привітав й начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук. “Серед стоматологів- дуже велика конкуренція. У Світлани Іванівни є свої бачення щодо вирішення проблем. Вона докладе всіх зусиль, аби заклад розвивався та забезпечував належні надходження в бюджет міста”,- додав він.

«Користуючись нагодою, я хочу подякувати трудовому колективу,і пообіцяти, що я забезпечу стабільний розвиток нашого підприємства, тому що я знаю, як це зробити. Ми робимо спільну справу і маємо гарну матеріально-технічну базу. У нас все вдасться» - наголосила Світлана Черниш.


 

Управління охорони здоров’я міської ради