1. Головна
  2. Оперативна інформація

Завершився турнір з міні-футболу серед команд дітей, сформованих за місцем проживання

Завершився турнір з міні-футболу серед команд дітей, сформованих за місцем проживання

Комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради», продовжує проведення активного дозвілля дітей під час осінніх шкільних канікул.

 
 

Сьогодні, 01 листопада 2018 року, на спортивному майданчику зі штучним покриттям загальноосвітнього закладу № 10 (вул. Ветеранів, 5) завершився другий ігровий день турніру з міні-футболу серед команд дітей сформованих за місцем проживання (2005 р.н. і молодші).

За право бути найсильнішими змагалися шість дворових аматорських команд, у складі яких брали участь кращі футболісти з різних мікрорайонів нашого міста.

 
 

Змагання проходили у захоплюючій боротьбі. Кожна команда боролась до останньої хвилини, що не зменшувало інтригу та азарт впродовж усього турніру.

За підсумками результатів дводенної напруженої боротьби місця розподілились таким чином:

І місце - команда «Білий м'яч» (мікрорайон 40-б кварталу);

ІІ місце - команда «Одісей» (мікрорайон 40-а кварталу);

ІІІ місце - команда «Стріла» (мікрорайон ЛПЗ).

 

Переможці та призери були нагороджені дипломами і призами від КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх».

 

А на завершення канікул, комунальний заклад організовує змагання з подолання смуги перешкод на підвісній смузі перешкод «Мотузковий парк» для команд дітей, сформованих за місцем проживання в осередках Центру в різних мікрорайонах міста. Захід відбудеться в спортивно-розважальному центрі «Адреналін Сіті» 02 листопада о 12.00 год.

 

 

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611