1. Головна
  2. Оперативна інформація

Тривають роботи з благоустрою та покращення стану доріг нашого міста

Тривають роботи з благоустрою та покращення стану доріг нашого міста

У Луцьку тривають роботи з благоустрою і покращення стану дорожнього покриття та доступності пішохідної зони. Плановий огляд стану ремонтних робіт у Луцьку здійснили сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради Юрій Крась.

Зокрема, під час свого візиту посадовці ознайомились із ходом робіт на вулиці Ковельській. Тут відбувається ремонт моста через річку Стир: старе бетонне покриття знімають, деформаційні шви міняють на сучасні, облаштовують сучасну гідроізоляцію і проводять підготовку поверхні до нового асфальтного покриття. Ремонт планують завершити через півтора місяця.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Тривають роботи з капітального ремонту тротуарного покриття на вулиці Винниченка. Бруківка тут буде різноманітною, адже до візерунку додадуть елементи із натурального гранітного каменю. Попередньо, посадовці уже відзначали високу якість виконання робіт підрядником.

 
 
 
 
 
 
 
 

У свою чергу, вулиця Євгена Коновальця в найкоротші терміни отримає нове дорожнє покриття. На разі роботи ще тривають.

 
 
 
 

В стадії завершення влаштування щебеневого покриття з напівпросочуванням бітумною емульсією на вулиці Лопатіна. Попередньо, згадана вулиця мала лише ґрунтову дорогу, котра у сезон дощів перетворювалася у болото. Окрім того, вулиця знаходиться під нахилом, а отже усі дощові води стікали донизу, поступово розмиваючи і без того погану дорогу. Місцеві жителі вже сьогодні оцінили нове дорожнє покриття і планують подальший благоустрій.

 
 
 
 

“Плани дуже серйозні. Сьогодні ми оглянули міст на вулиці Ковельській. В Луцьку практично усі мости відремонтовані, проте цей був у надзвичайно поганому стані. Його ремонт став логічним продовженням вже завершеного ремонту на вулиці Ковельській. Кошторис – більше 13 млн грн. Триває також ремонт на прибудинкових територіях, з понеділка розпочнуться роботи на Волі 3-5. Тут на місці колишнього квіткового ринку облаштуємо сквер. Приступаємо до роботи по вул. Федорова, 8. З понеділка – перехрестя на вул. Дубнівській. До жовтня плануємо завершити роботи на вул. Винниченка. Роботи будуть продовжуватись доти, доки дозволятиме погода”, - розповів Ігор Поліщук під час сьогоднішньої інспекції.

 


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 7206665)