1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбулося завершальне заняття в рамках соціального проекту «ЕкоЛіто»

Відбулося завершальне заняття в рамках соціального проекту «ЕкоЛіто»

Кожна свідома людина, рано чи пізно, замислюється про проблеми екології, існуючі на нашій планеті. Земля у нас одна, і нам на ній жити. Тому варто постаратися внести свій маленький внесок у боротьбу за збереження навколишнього середовища. Під таким гаслом протягом літа управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради реалізовувався соціальний проект «ЕкоЛіто». 30 серпня в парку Героїв Майдану та Небесного Легіону відбулося завершальне заняття в рамках цього проекту.

 

Екологічні вироби багаторазового використання, банки з картону – дуже практичні предмети побуту. А якщо їх ще й перетворити на витвір мистецтва, то вони стануть не тільки корисними, а й естетичними. Саме питанням використання вторсировини і був присвячений останній літній майстер-клас. Діти виготовили підставки для ручок та олівців з картонних пакетів з-під молока. Виріб був вибраний не випадково, адже з приходом осені розпочинається навчання в школі, і яскрава підставка для ручок постійно нагадуватиме дітям про участь у проекті та його мету.

 
 
 
 

Протягом літа учасники проекту безкоштовно відвідували канатну дорогу «Еколого-туристичу стежину здоров’я» у парку Героїв Майдану та Небесного Легіону. Таку можливість надав дітям приватний підприємець Олександр Оришко.

Постійним партнером у благодійних заходах управління є ВАТ Львівський холодокомбінат ТМ Лімо, завдяки якому усі учасники соціального проекту протягом літа безкоштовно ласували прохолодним морозивом.

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді