1. Головна
  2. Оперативна інформація

ЦНАП підписав меморандум про співпрацю з Волинським ЦППК

ЦНАП підписав меморандум про співпрацю з Волинським ЦППК

Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку підписав меморандум про співпрацю з Волинським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організцій.

Враховуючи те, що на сьогодні жоден в Україні ВНЗ не готує спеціалістів-адміністраторів і було прийнято рішення на базі ЦНАП у місті Луцьку, як регіонального Центру, забезпечити підвищення кваліфікації адміністраторів, державних реєстраторів, які здійснюють прийом громадян у ЦНАП для надання якісних адміністративних послуг суб’єктам звернень.

“У ЦНАП міста Луцька ми особливу увагу приділяємо впровадженню новітніх практик надання адміністративних послуг, - зазначила Лариса Карп’як. - Маємо достатньо теоретичних та практичних знань, якими із задоволенням готові ділитися з тими ЦНАП, які на сьогодні знаходяться на етапі відкриття. Особливо такої підтримки потребують Центри у новостворених ОТГ”.

 

Директор ЦППК Тетяна Литвиненко подякувала Ларисі Володимирівні за багаторічну співпрацю з ЦНАП, результатом якої стало підвищення професійної компетентності публічних службовців з різних куточків Волинської області.

 

“Зі своєї сторони ми усіляко сприятимемо організації проведення навчально-комунікативних заходів на базі ЦНАП та ЦППК, спрямованих на удосконалення системи надання адміністративних послуг, - наголосила Тетяна Миколаївна. - На сьогодні є прогалини у навчанні адміністраторів у районах. Тож маємо об’єднати наші зусилля для надання службовцям теоретичних та практичних знань. Високий рівень надання адміністративних послуг у місті Луцьку кожен відчуває на собі — завжди все швидко, якісно, зручно. Треба, щоб так працювали у всіх ЦНАПах Волині”.

 

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”