1. Головна
  2. Оперативна інформація

У бібліотеці-філії №3 відкрито виставку, присвячену Дню Української Державності

У бібліотеці-філії №3 відкрито виставку, присвячену Дню Української Державності

Спеціалістами архівного відділу Луцької міської ради спільно з працівниками бібліотеки-філії № 3 для дорослих, відкрито історико-документальну виставку, присвячену Дню Української Державності під назвою «В нас єдина мета – Україна свята нездолана ніким і ніколи».

Указом Президента України від 24.08.2021 № 423/2021 «Про День Української Державності» був покладений початок відзначення нового державного свята. 28 липня, у День хрещення Київської Русі, Україна вшановує історію української державності, яка сягає своїм корінням часів заснування міста Києва.

 

Процес становлення національної державності був надзвичайно складним для українського народу, але, попри всі труднощі, Україна на сьогодні є суверенною і незалежною державою із власною багаторічною історією, мовою, унікальною культурою та символікою. Тому українці повинні пам’ятати та шанувати свою історію, а також сприяти всебічному розвитку державності сучасної України.

На виставці представлені копії архівних документів, добірка книг та газетних публікацій, які показують процеси державотворення України.

Запрошуємо ознайомитись із матеріалами виставки, що розташована в приміщенні Бібліотеки-філії № 3 для дорослих по вул. Ковельській, 56 та ознайомитись з її матеріалами.

 

Архівний відділ міської ради