1. Головна
  2. Оперативна інформація

У ДНЗ №13 здійснили комплексну термомодернізацію

У ДНЗ №13 здійснили комплексну термомодернізацію

Сьогодні відбувся плановий огляд ремонтних робіт, що тривають у навчальних закладах нашого міста. В рамках огляду посадовці разом із радником міського голови Ігорем Поліщуком відвідали дошкільний навчальний заклад №13, навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №10 – професійний ліцей та гімназію №21 імені Михайла Кравчука.

Комплексну термомодернізацію провели у ДНЗ №13. Тут, за кошти міського бюджету було відремонтовано, перекрито та утеплено дах (1.5 млн грн), облаштовано ІТП (280 тис. грн) . Також, завдяки коштам НЕФКО-2 попередньо утеплили фасад, замінили вікна та двері на енергоефективні.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Не оминула модернізація також ЗОШ №10. Раніше тут вже були замінені вікна за кошти НЕФКО-1, встановлено ІТП. Сьогодні ж триває ремонт коридору на 2-му поверсі закладу, проводять роботи із облаштування зливової каналізації, адже попередні трубопроводи уже прогнили. Для ремонту зливової системи у школі місто виділило близько 15 тис. грн.

 
 
 
 
 
 

Утеплення фасаду, термомодернізація та встановлення ІТП вже стали “золотим стандартом” у школах нашого міста. І, можна сказати, що луцька гімназія №21 цілком йому відповідає. Завдяки НЕФКО-1 тут провели утеплення фасаду, замінили вікна. Тепер тривають ремонтні роботи шкільного басейну, якому більше 30-ти років. Буде замінена уся відповідна сантехніка, що стосується очистки та обеззараження води, підігріву підлоги, вентиляції. Проведуть необхідні оздоблювальні роботи. Вартість проекту – 1.5 млн грн.

 
 
 

“Завершується реалізація програми НЕФКО-2, по якій здійснюються заходи термо- та енергомодернізації. Міський бюджет активно долучається до тих грантових коштів, що виділяються в рамках програми. Окрім того, проводиться безліч інших різнопланових робіт. Утеплення фасадів, ремонт дахів, басейну, встановлення ІТП – це те, що дасть можливість в майбутньому економити на енергоносіях і вкладати ці кошти у покращення та ремонти навчальних закладів”, - розповів Ігор Поліщук.


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

 

(777904, 777946, 724727, 720665)