1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку вшанували пам'ять Степана Бандери

У Луцьку вшанували пам'ять Степана Бандери

   Сьогодні виповнюється 108 років від дня народження керівника проводу Організації Українських Націоналістів Степана Бандери. З цієї нагоди у Луцьку біля пам’ятного знаку Степану Бандері відбулося громадське віче та покладання квітів за участю заступника міського голови Андрія Киці, депутатів міської ради Богдана Богоноса, Віктора Ящука, Богдана Вавринюка, ветеранів ОУН УПА та представників громадських організацій. На цьому місці традиційно 1 січня збираються лучани, аби вшанувати постать великого українця, який все своє життя віддав боротьбі за незалежність України.

   Священнослужителі відслужили панахиду та освятили пам'ятний знак.

   Згадуючи історичну постать Степана Бандери, Андрій Киця назвав його символом невтомної боротьби за волю та одним із натхненників сучасного визвольного руху. «Степан Бандера, без сумніву, є Героєм і відважним сином українського народу. Ми повинні памятати його дії і постулати у цей непростий для України час. Адже задекларувавши незалежність, нам потрібно вчитися бути незалежними», - наголосив він.

   З метою національно-патріотичного виховання молоді, протягом січня у бібліотечних установах міста відбудуться тематичні виставки та перегляд літератури.

 

 

       Відділ інформаційної роботи міської ради

       (777904, 777946, 724727, 720665)