1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцькій громаді діятиме фонд підтримки підприємництва

У Луцькій громаді діятиме фонд підтримки підприємництва

Сьогодні, 21 грудня, депутати зібралися у сесійній залі на чергову 39-у сесію міської ради. На початку пленарного засідання обранці громади розглянули півсотні земельних питань, затвердили план роботи міської ради на перше півріччя 2023 року, внесли зміни до Програми підтримки малого та середнього підприємництва Луцької територіальної громади на 2022-2026 роки, збільшивши обсяг фінансування Програми з бюджету громади на 2023 рік на 10 030,0 тисяч гривень.

 

Щоб створити сприятливі умови для ведення бізнесу та підприємницької діяльності на території громади в умовах воєнного стану, депутати проголосували за створення фонду підтримки підприємництва Луцької територіальної громади та затвердили Положення  про фонд і відповідну Заявку.

 

Положення про Фонд

Заявка

Директор департаменту економічної політики міської ради Борис Смаль коротко проінформував депутатів про те, кому буде надаватися фінансова допомога, якою є процедура та критерії відбору.

Фонд створений для реалізації заходів та проєктів цільової Програми підтримки малого і середнього бізнесу. Загалом бізнес може отримати кошти на відшкодування витрат на підтримку економічної активності, стабілізації діяльності, забезпечення соціальної стабільності та безпеки мешканців територіальної громади. А також реалізацію проєктів, міжнародних програм, організацію виставок, ярмарків, симпозіумів, аукціонів, розвитку інфраструктури, у тому числі: створення бізнес-інкубаторів, бізнес-центрів, консультаційних та інформаційних систем.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)