1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцькому міському центрі зайнятості проведено захід за участі центру з надання вторинної безоплатної вторинної правової допомоги

У Луцькому міському центрі зайнятості  проведено захід за участі центру з надання вторинної безоплатної вторинної правової допомоги

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначається сьогодні, 3 грудня.  Ця дата мобілізує підтримку громадськості для розв'язання найважливіших питань, що стосуються соціальної інтеграції людей з інвалідністю, сприяє підвищенню обізнаності про проблеми інвалідності й привертає увагу до переваг інклюзивного суспільства, доступного для всіх.

В рамках акції «16 днів проти насильства» та Міжнародного дня осіб з інвалідністю у Луцькому міському центрі зайнятості проведено захід за участі центру з надання вторинної безоплатної вторинної правової допомоги.

Безробітних ознайомили про захист прав осіб з інвалідністю, працевлаштування та створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до соціальної інфраструктури. Ірина Кушпетюк та Вікторія Осіпчук надали юридичну консультацію, а щодо конкретних юридичних проблем окремих громадян - запропонували особисто звернутися із пакетом наявних документів до місцевого центру з надання вторинної безоплатної вторинної правової допомоги.

Фахівці центру зайнятості й надалі планують залучати до співпраці представників центру з надання вторинної безоплатної вторинної правової допомоги, тому що дана форма роботи є одним із методів ознайомлення незайнятого населення з правами та механізмами їх захисту.

 

Луцький міський центр зайнятості