1. Головна
  2. Оперативна інформація

“У парках та скверах громади має бути ідеальний порядок”, - міський голова Ігор Поліщук

“У парках та скверах громади має бути ідеальний порядок”, - міський голова Ігор Поліщук

Розвиток парків та скверів, інших озеленених територій міської територіальної громади є одним з важливих завдань органів місцевого самоврядування. Про це сьогодні йшлося під час засідання 22-ї сесії міської ради.

Депутати ухвалили Програму розвитку та утримання комунального лісового господарства Луцької міської територіальної громади на 2022–2024 роки. Доповідав керівник підприємства “Парки та сквери” Олександр Михалусь.

 

Основною функцією підприємства “Парки та сквери” є належний догляд за парками на території нашої громади. Це — Центральний парк культури та відпочинку імені Лесі Українки, парк імені 900-річчя міста Луцька, парк “Дубки” в мікрорайоні ЛПЗ, постійно збільшується кількість скверів у місті.

 
 
 
 

“У парках та скверах громади має бути ідеальний порядок. Ви відповідаєте не тільки за стан зелених зон, насаджень, але й за благоустрій, освітлення. Тому якщо ви бачите проблему, яка є у віданні департаменту ЖКГ чи іншого структурного підрозділу, інформуєте керівника цього підрозділу», – звернувся міський голова до керівника підприємства Олександра Михалуся.

Кількість зелених зон на території Луцької міської територіальної громади планують збільшити. У 2022 році в місті з’явиться три нові сквери: біля навчально-методичного центру профспілок, за історичним корпусом ВНУ та сквер поруч із готелем «Україна» і управлінням Нацполіції.

“Зараз формується містобудівна документація на всіх прилеглих громадах. Після цього ми будемо визначати ті території, які є скверами, закріплювати їх статус відповідним рішенням на сесії міської ради. Всі сквери, які є в місті, мають статус скверів й відповідну землевпорядну документацію”, - наголосив Ігор Поліщук.

 

Депутати підтримали Програму розвитку та утримання парків та скверів, інших озеленених територій Луцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки. У планах на найближчі три роки КП «Парки і сквери» - купівля поливальної машини, створення нових рекреаційних зон, утримання зелених насаджень. На три роки на виконання всіх заходів заплановано 59,7 мільйона гривень, з них 18,9 мільйона гривень передбачено на 2022 рік, 19,7 мільйона - на 2023 рік та 21,1 мільйона - на 2024 рік.

 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)