1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку готуються до проведення Командного чемпіонату Європи з легкоатлетичного багатоборства (Суперліга)

05- 08 липня 2019 року Луцьк прийматиме Командний чемпіонат Європи з легкоатлетичного багатоборства (Суперліга). Про організацію та підготовку до цієї масштабної спортивної події йдеться у відповідному розпорядженні секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта.

Урочиста церемонія відкриття Чемпіонату, спортивні змагання та святкове закриття відбудуться на стадіоні “Авангард” 06-07 липня 2019 року.

Напередодні та під час проведення змагань у Луцьку відбуватимуться соціальні, благодійні, тематичні спортивно- розважальні заходи для дітей різних соціальних категорій. Дітям, які потребують особливої соціальної підтримки та супроводу, буде організовано відвідування змагань.

На вулиці Лесі Українки організують святковий ярмарок-продаж спортивної атрибутики та символіки чемпіонату.

У разі необхідності буде забезпечено тимчасове обмеження руху міського пасажирського та іншого транспорту у місцях проведення мистецьких та спортивних заходів.

У місцях проведення змагань, офіційних заходів та церемоній буде організовано чергування бригад екстреної медичної допомоги та посилено охорону громадського порядку.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)