1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку підбили підсумки онлайн-марафону міжнародних різдвяних посиденьок “Бабусине Різдво”

У Луцьку підбили підсумки онлайн-марафону міжнародних різдвяних посиденьок “Бабусине Різдво”

Онлайн-марафон міжнародних різдвяних посиденьок “Бабусине Різдво” добіг свого завершення. Місією цього проєкту було поєднання інтеркультурних традицій християнства з культурами та традиціями країн-учасників. Загалом участь у ньому взяли більше сорока учасників з Польщі, Італії Швеції, Данії, Іспанії, Німеччини, США, Нідерландів, Норвегії, Угорщини та різних регіонів України. За словами організаторів, ідея проведення проєкту виникла напередодні циклу новорічно-різдвяних свят, коли в часи епідемії хочеться щирого спілкування та відчуття єднання сердець.

 

Умови участі міжнародного онлайн-марафону різдвяних посиденьок “Бабусине Різдво” були досить нескладні. Учасникам необхідно було записати відеорозповідь в довільному форматі про традиції святкування Різдва у їхніх країнах чи регіоні із записом колядки.

 

Участь у команді організаторів взяла й заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк. Вона передала учасникам онлайн-марафону вітання з новорічно-різвяними святами від міського голови Ігоря Поліщука.

 
 

“Мені надзвичайно радісно з того, що ми, все ж таки, маємо можливість проводити заходи, хоча, прикро, що в онлайн-режимі. Усі ми дбаємо за те, щоб кожен день приносив радість, добро та щастя. І не лише дітям, але й дорослим. Дякуємо кожному учаснику, який долучився до такого масштабного заходу і надіслав нам свої вітання. Маємо надію, що в подальшому наш проєкт буде реалізований в іншому форматі, в нових формах, в новому розвитку. Впевнена, що наша творча команда спрацює, придумає нові ідеї і тоді разом з вами ми їх реалізуємо”, - сказала Ірина Чебелюк.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)