1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку реалізовуватиметься проєкт «Комплексна модернізація систем водопостачання та водовідведення в м. Луцьку»

Сьогодні під час 2-го пленарного засідання 32-ї сесії міської ради депутати розглянули проєкт рішення “Про погодження техніко-економічного обґрунтування для реалізації проєкту «Комплексна модернізація систем водопостачання та водовідведення в м. Луцьку»”.

Нагадаємо, підприємство є учасником програми Європейського інвестиційного банку в Україні “Розвиток муніципальної інфраструктури”, в рамках якої буде залучено 11 млн 600 тис євро грантових коштів (співфінансування міською радою складає ще трохи більше 2 млн євро) на реконструкцію систем водопостачання та водовідведення. При цьому більша частина зазначених коштів буде витрачена на реконструкцію очисних каналізаційних споруд. Також в рамках проєкту буде замінено два магістральні водогони до 7 км, відбудеться закупівля сучасного обладнання для лабораторії, що слідкує за очищенням стічної води, буде замінено автопарк тощо.

Міський голова Ігор Поліщук наголосив на важливості цього проєкту. Адже очисні споруди з 75-х років жодного разу капітально не ремонтували. “Дуже вдячний міжнародним партнерам, всім, хто нас підтримує, тому що жоден наш міжнародний проєкт не зірвався, хоча в більшості міст в Україні, на превеликий жаль, міжнародні фінансові організації відмовилися від реалізації проєктів, з огляду на безпеку цих інвестицій, що вкладаються. Прийняття цього рішення — дасть поштовх до того, аби ми приступили до процесу модернізації очисних споруд, двох водогонів, один з яких у дуже аварійному стані”, - зазначив він.

До слова, роботи триватимуть протягом п’яти років.

 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)