1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку розпочався етнофестиваль “Різдво у Луцьку”

У Луцьку розпочався етнофестиваль “Різдво у Луцьку”

Сьогодні свій старт взяв уже традиційний чотирнадцятий етнофестиваль “Різдво у Луцьку” та триватиме два дні. На Театральному майдані колядуватимуть колективи Луцька, Польщі та Білорусі. Хедлайнер фестивалю стане популярний гурт “Mad Heads”. Свій виступ музиканти розпочнуть 11 січня о 20 годині.

 
 
 
 

Організатором фестивалю є Луцька міська рада, тож не дивно, що його урочисте відкриття організатори доручили першому заступнику міського голови Григорію Недопаду. Він привітав присутніх з різдвяними святами та зазначив, що на “Різдво до Луцька”, окрім іноземних гостей, завітали також й жителі інших регіонів нашої країни.

 

“Цей етнофестиваль вже став різдвяною візитівкою нашого міста. До нас приїжджають колективи з ближнього зарубіжжя, аби демонструвати свою культуру та звичаї. Нам дуже приємно, що гості будуть окрасою нашого свята та піднімуть його статус”, - зазначив перший заступник міського голови.

Напередодні ж офіційного відкриття, Григорій Недопад та заступник міського голови Ірина Чебелюк зустрілися з представниками іноземних делегацій в Палаці культури міста, де поділилися емоціями святкування Різдва.

 
 
 
 

“Перебуваючи в нашому місті, я хочу, щоб ви відчули наш дух Різдва, не дивлячись на те, що за вікном зовсім не зимова погода. Сподіваюся вона не зіпсує нашого свята, а ваші виступи стануть окрасою фестивалю”, - підкреслила Ірина Чебелюк та побажала гостям отримати масу вражень від нашого міста.

 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)