1. Головна
  2. Оперативна інформація

«З Різдвом Христовим!»: У Луцьку - традиційний міський фестиваль вертепів

«З Різдвом Христовим!»: У Луцьку - традиційний міський фестиваль вертепів

Сьогодні у Палаці культури міста Луцька колективи навчальних закладів, громадських організацій відроджували традиції вертепного мистецтва у рамках XXI міського фестивалю вертепів “З Різдвом Христовим!”.

 
 
 
 

Цей фестиваль, організований департаментом культури міської ради, входить у цикл заходів, що відбуваються у нашому місті з нагоди новорічно-різдвяних свят.

 

На урочистому відкритті присутніх привітала заступник міського голови Ірина Чебелюк: “Збереження наших давніх традицій святкування Різдва- це надзвичайно важливо сьогодні. У Луцьку невід’ємним символом цього великого свята є різдвяні янголи. Тож нехай вони вас усіх оберігають, допомагають у здійсненні усіх добрих задумів, а різдвяна зірка, яка сповістила людям про народження Ісуса Христа, супроводжує вас на життєвих шляхах. Український вертеп- це особливе, магічне, традиційне дійство, яке сьогодні оживе на сцені”, - зазначила вона.

 
 

Також Ірина Чебелюк подякувала усім, хто прийшов підтримати учасників  конкурсу, який став традицією нашого міста, і побажала колективам успіху, а глядачам- чудового святкового настрою та гарних вражень.

 
 
 
 

Пригадати лучанам та гостям міста старовинні українські традиції та обряди допомогли театральна студія «Бешкетники» Палацу культури міста Луцька, вихованці закладів дошкільної освіти, фольклорні колективи  загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці недільної школи Свято-Покровського храму. Юні артисти виконали чудові колядки та віншівки, а також у театралізованій формі відтворили історію народження Ісуса Христа.

 
 
 
 
 
 
 
 

     Учасники фестивалю отримали дипломи.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)