1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку створили тимчасовий оперативний центр

Розпорядженням секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта створено тимчасовий оперативний центр для організації допомоги пільговим категоріям громадян - мешканцям Луцької об'єднаної територіальної громади.

Його основне завдання - прийом телефонних звернень, надання консультацій, забезпечення комунікації та, у критичних випадках, - надання допомоги пільговим категоріям громадян, що опинилися у скрутних життєвих обставинах, шляхом доставки продуктових наборів.

Тимчасовий оперативний центр розпочинає роботу з 24 березня і працюватиме до особливого розпорядження.

Телефон “гарячої лінії” тимчасового оперативного центру - 20-30-03 зі стаціонарного телефону або 0332 20-30-03 з мобільного.

Центр працюватиме щоденно без перерви та вихідних з 08:30 до 17:30.

В оперативному центрі одночасно працюватимуть п'ять спеціалістів, які будуть приймати телефонні дзвінки та надавати консультації громадянам з числа пільгових категорій, волонтери з числа працівників міської ради, які будуть здійснювати, у разі необхідності, виїзд до заявника додому та доставку продуктових наборів.

Луцькою міською радою та Фондом Ігоря Палиці “Тільки разом” укладено договір про співпрацю, у відповідності до якого Фонд безоплатно забезпечить необхідні для роботи оперативного центру продуктові набори для подальшої доставки громадянам з числа пільгових категорій.

Для уникнення випадків шахрайства та надання допомоги дійсно тим, хто її потребує, спеціалісти центру будуть перевіряти пільговий статус заявника та інші обставини, вказані ним.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)