1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відбулась інформаційна акція «ПротиДій торгівлі людьми»

У Луцьку відбулась інформаційна акція «ПротиДій торгівлі людьми»

У понеділок, 30 липня, на площі Героїв майдану у м.Луцьк відбулась інформаційна акція «ПротиДій торгівлі людьми», організована управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради спільно з Луцьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної допомоги. До слова, 30 липня, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. 

Головна мета заходу – підвищення рівня обізнаності українців про проблеми торгівлі людьми, наслідки сучасного рабства, а також інформувати громадськість щодо отримання безкоштовних консультацій за телефоном Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми – за номером 527.

 
 

Під час заходу розповсюджували друковану інформаційну продукцію з інформацією: як вберегти себе від небезпеки та куди можна звернутися за допомогою у випадку торгівлі людьми. 

«Проблема торгівлі людьми в Україні ніколи не втрачала актуальності, а тим більше сьогодні, коли наша держава переживає такі складні часи. Тому так важливо об’єднати зусилля та працювати ще більше, щоб інформувати людей про проблему торгівлі людьми і зробити усе можливе, щоб вони не стали жертвами работоргівців» - зауважила Тамара Бондарук начальник відділу соціальних проектів управління соціальних служб.

 

В свою черву начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Людмила Носкова надавала консультації з метою підвищення правової свідомості та освідченості населення. Адже інформований значить – озброєний!

Для привернення уваги перехожих були розміщені інсталяція «Уникайте пастки», інформаційний стенд та малюнки дітей на тему «Ми проти торгівлі людьми».

 
 

 

Управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді