1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відкрили фотовиставку особливих мам

	У Луцьку відкрили фотовиставку особливих мам

Сьогодні у КРЦ “Адреналін сіті” відбулося відкриття фотовиставки, на світлинах якої зображені матері, що виховують дітей з інвалідністю в рамках благодійного проекту “Я особлива”.

 
 
 

Проект започаткований волонтеркою Людмилою Омокох та ГО “Ресурсний центр “Кольорова капустинка”. Його мета - підтримати сім'ї, які виховують дитину з особливими потребами, підвищити інтерес громадськості до соціально-незахищених верств населення, залучення якомога більшої кількості меценатів та благодійників, спонукаючи суспільство бути більш відкритим до чужих проблем.

 
 
 

Захід відбувається за сприяння управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Оглянути та ознайомитися із життєвими історіями жінок, які виховують особливих діток, завітали заступник міського голови Костянтин Петрочук та радник міського голови Ігор Поліщук.

 

Як розповіла організаторка, волонтер Людмила Омокох, для участі у цьому фотопроекті зголосилося понад сотня жінок, які виховують дітей з особливими потребами. “Учасницями фотовиставки стали 12 особливих мам. Задля того, аби бути поруч зі своїми дітками, допомогти їм боротися з хворобами, ці жінки жертвують своєю кар’єрою, молодістю. Вони, як ніхто, заслуговують нашої уваги та подарунків”, -акцентувала вона.

 
 

Зверувшись до організаторів та учасниць проекту Ігор Поліщук зазначив: “Щиро дякую вам за терпіння, мужність і титанічну силу духу, які ви проявляєте щодня, аби ваші діти могли рости та гармонійно розвиватися. Міська рада гарно співпрацює із громадськими організаціями, які об’єднують батьків “особливих” діток. Ми дуже цінуємо цю співпрацю, адже вона вчить нас бути толерантними, щирими та людяними. Я бажаю вам здоров’я, гарного настрою та Божої ласки”.

 
 

До вітальних слів долучився й Костянтин Петрочук. “ Найчастіше ми чуємо слова “особливі діти, особливі мами, особливі потреби”... Ви допомагаєте нам теж бути особливими. Разом з вами ми стаємо добрішими, вчимося співчувати та допомагати іншим”, -додав він.

 

Учасниці проекту отримали клубні картки, сертифікати на розваги від КРЦ “Адреналін Сіті” та інші подарунки.

На фотовиставці представлені роботи Юрія Бочка, Дарини Зінькевич, Андрія Тарасюка, Юлії Серховець, Андрія Луцького та Тетяни Кірчук. Триватиме вона до кінця наступного тижня.

 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)