1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відкрили центр реабілітації учасників бойових дій

У Луцьку відкрили центр реабілітації учасників бойових дій

Сьогодні в Луцьку розпочав свою роботу центр реабілітації учасників бойових дій, який функціонуватиме при КП “Луцький центр первинної медичної допомоги”. На його урочисте відкриття завітали виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, обласне керівництво, учасники та ветерани АТО, медики, громадські активісти, духовенство та усі громадяни, кому небайдужа доля захисників України.

 
 
 
 

Григорій Пустовіт, вітаючи присутніх з відкриттям центру, наголосив, що це - визначальна подія для міста, яка напряму пов’язана з вчорашнім святом - Днем захисника України: “Ми відкриваємо реабілітаційний центр для учасників бойових дій, в якому зможуть поправити своє здоров’я та пройти реабілітаційні процедури учасники бойових дій. Це - хлопці, які вийшли з війни, але на жаль, війна з яких не завжди просто так виходить. З цим процесом зіштовхуються усі учасники бойових дій, незалежно від того, де вони воювали”.

 

Окрім цього, виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради наголосив на унікальності цього закладу, адже він єдиний, що базуватиметься на базі міської комунальної власності.

 
 

Григорій Пустовіт висловив слова вдячності усім, хто стояв у витоках центру реабілітації учасників бойових дій та доклав зусилля для його будівництва, після чого вручив будівельникам подяки міського голови.

На спорудження медичного закладу витрачено близько 17 мільйонів гривень, з яких 5 мільйонів — кошти міського бюджету. Зараз в центрі підібрано персонал, тому є сподівання, що окрім міської влади, його фінансово підтримуватимуть й Міністерство у справах ветеранів України та Національна служба здоров’я України.

 

Радник міського голови Ігор Поліщук, який приїхав на урочисту подію зарання, щоб поспілкуватися з учасниками та ветеранами АТО, наголосив, що хлопці з нетерпінням чекали на його відкриття. “Це буде один з найкращих реабілітаційних центрів учасників бойових дій в Україні з сучасним обладнанням. Для потреб наших захисників тут буде фізіологічна та психологічна реабілітація, гідромасажні ванни та басейн для витяжки хребта, циркулярні душі, душ Шарко, денний стаціонар, різноманітні кімнати для занять на тренажерах, які допоможуть реабілітуватися в разі порушення опорно-рухового апарату, соляна кімната та фітобар. Ми сподіваємося, що цей центр та усі роботи, які тут проводитимуться, допоможуть нормалізувати здоров’я бійців та швидше повернутися до нормального повсякденного життя”, - зазначив він.

 
 
 
 

“Щоб потрапити на реабілітацію в центр, хлопці повинні пред’явити посвідчення учасника бойових дій, - каже завідувач відділення-керівник центру реабілітації учасників бойових дій Юрій Дубина. - Учасники бойових дій з міста Луцька обслуговуються першочергово та безкоштовно. Інші — за кошти територіальних громад, де проживають, або за власний кошт”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)