1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку визначать Індекс благополуччя молоді

У Луцьку визначать Індекс благополуччя молоді

У 2020 році Луцька міська територіальна громада приєдналась до когорти громад, які запровадили Індекс благополуччя молоді (ІБМ).

Індекс благополуччя молоді – багатофакторне оцінювання стану благополуччя молодих людей на муніципальному рівні. Цей індекс дозволяє легко оцінити та відслідкувати благополуччя молоді у містах, які долучаються до розгортання платформи.

ІБМ розроблено Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Більше про ІБМ - https://ukraine.unfpa.org/uk/YWBImainpage

Опитування охоплює 49 показників і дає змогу оцінити рівень добробуту молоді у наступних важливих сферах: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному житті, участь у громадському житті, інформаційні та комунікаційні технології, безпека та захищеність.

У Луцькій територіальній громаді опитування тривало у листопаді-грудні 2020 року. Результат визначався також з урахуванням даних муніципальної статистики.

Запрошуємо представників засобів масової інформації на фінальну презентацію, під час якої буде оголошено який же загальний Індекс благополуччя молоді отримала територіальна громада, які саме сфери життєдіяльності та розвитку молоді можна вважати найбільш ефективними, а у яких необхідні якісні зміни.

У разі бажання взяти участь у презентації просимо представників засобів масової інформації зареєструватись за наступним посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJCWHLudPo_F1h0Z35gTzK8nJbb_IdmYzTCrIA5dERCbzu9g/viewform

Захід відбуватиметься 26 лютого 2021 року у приміщенні культурного центру «Passage Interdit» (адреса: м. Луцьк, вул. Набережна, 42). Початок заходу – 14.00. Тривалість – до 2 год.

У презентації запланована участь заступника міського голови Ірини Чебелюк, Асистента молодіжних програм Фонду ООН в галузі народонаселення Дмитра Кулика, партнерів проєкту з середовища бізнесу, молодіжних лідерів, представників громадських організацій та засобів масової інформації.

За додатковими питаннями звертайтесь – 0509675629, Дацик Зарина, начальник відділу сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.