1. Головна
  2. Оперативна інформація

У вівторок, 15 червня, у Луцьку відновлять подачу гарячої води

Про це у відеозверненні на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив міський голова Ігор Поліщук.

Нагадаємо, що минулого місяця гаряче водопостачання було припинено у зв'язку з тим, що Кабінет Міністрів України не продовжив режим покладання спеціальних обов'язків на компанію Нафтогаз, який забезпечував умови функціонування теплогенеруючих підприємств. Луцька міська рада й інші органи місцевого самоврядування зверталися і до Кабінету Міністрів, і до Президента, і до Верховної Ради з проханням вплинути на ситуацію, яка була дійсно загрозливою.

“Під загрозою було не лише постачання гарячої води, а й підготовка до наступного опалювального сезону. Було досягнуто домовленостей про продаж газу компанії Нафтогаз за ціною 7 400 грн за 1000 м³ без передоплати. Однак, Нафтогаз цих умов не дотримався. У зв'язку з цим і виникла затримка з відновленням знову гарячого водопостачання”, - розповідає міський голова Ігор Поліщук.

За його словами, опісля було проведено ряд переговорів. “Звичайно, що це не такі договори, про які було домовлено спочатку, а договори на умовах оплати 50 на 50. Фактично, 50 відсотків передоплата і 50 - післяоплата. Це - не так добре, як договори без передоплати. Але, щоб відновити гаряче водопостачання, міська рада змушена була підписати такі договори. І сьогодні на платформі, яка відображає номінації на отримання газу, є Луцьк. Щоправда, у цих договорах є одна особливість. Якщо теплогенеруюче підприємство хоча б за один місяць не розрахується на 100 відсотків за отриманий газ, то це означає, що таке підприємство позбавляється права купувати газ за ціною 7 400 грн за 1000 м³. І буде купувати його за ринковою ціною 11 тис. грн.

Тому, аби уникнути здорожчання тарифу на гарячу воду та тепло, варто вчасно і в повному обсязі розраховуватися за комунальні послуги”, - зазначив міський голова Ігор Поліщук.

Він звернувся до лучан з проханням відповідально віднестися до оплати комунальних послуг та подякував людям за розуміння ситуації щодо припинення подачі гарячої води.

 

Управління інформаційної роботи

(777904, 777946, 724727, 720665)