1. Головна
  2. Оголошення

Управління юстиції припиняють надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу

   З 02 березня 2016 року відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 124-р «Про припинення надання адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців деякими органами державної реєстрації, утвореними Міністерством юстиції», яке оприлюднене в газеті Урядовий кур'єр 01.03.2016 № 40, Луцьке міське та Луцьке районне управління юстиції припиняють надання адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців.

    Таким чином, у зв'язку з децентралізацією та передачею повноважень у сфері державної реєстрації функції у зазначених сферах з 02 березня 2016 року в повному обсязі передані Луцькій міській раді та Луцькій районній державній адміністрації.

   Відтепер з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців громадяни мають право звертатись до:

   Відділу реєстрації бізнесу та дозвільних процедур Департаменту «Центр надання адміністративних послуг у м. Луцьку» Луцької міської ради, який знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35;

   Відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Луцької міської ради, який знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Січова, 22а;

   Відділу державної реєстрації Луцької районної державної адміністрації, який знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Ковельська, 53.

    Крім того, громадяни з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців також можуть звертатись до нотаріусів та державних реєстраторів в межах України, не залежно від місцезнаходження/місця реєстрації юридичної особи або фізичної особи – підприємця.
 
     Управління державної реєстрації

     ГТУЮ у Волинській області