1. Головна
  2. Оперативна інформація

В місті Хелм відбувся Міжнародний фестиваль командних ігор

21-22 жовтня в м. Хелм Республіка Польща проходив Міжнародний фестиваль командних ігор з нагоди святкування 60-ліття Воєводського товариства підтримки фізичної культури та спорту. Луцькі спортсмени взяли активну участь у Міжнародному фестивалі.

Незважаючи на похмуру та прохолодну погоду, футбольна команда Ветеран Лучеськ (Луцьк) змагалася під відкритим небом на футбольному полі з штучним покриттям із командами-суперниками з шести міст Польщі.

 
 

У запеклій боротьбі лучани достойно виступили на Міжнародному фестивалі з командних видів спорту та показали хороші результати посівши ІV місце з футболу, та ІІ – з волейболу, за що були відзначені кубками та дипломами.

Команда волейболістів із Луцька, вразила польських організаторів та суддівську колегію своєю професійною грою та хорошим рівнем підготовки. Господарі змагань із захопленням аплодували спортсменам з України.

 
 
 

Дякуємо тренеру футбольної команди Василю Кохановському, тренеру волейбольної команди Ігорю Рясику та представнику Ігорю Кравчуку за підготовку та участь у змаганнях з ігрових видів спорту в місті Хелм.

 
 


 

КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611