1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбулася екологічна акція “Зустріч птахів”

Відбулася екологічна акція “Зустріч птахів”

З нагоди Міжнародного дня птахів у місті щорічно проводиться екологічна акція “Зустріч птахів”. Цього року з ініціативою провести свято у їхньому закладі виступили вихованці закладу дошкільної освіти №41 та їх директор Лариса Мінаєва. 5 квітня 2019 року разом з педагогами та батьками вони організували та провели урочисте свято приходу весни і зустрічі пернатих друзів. Батьки виготовили різноманітні оригінальні та креативні шпаківні, дуплянки, штучні гнізда та годівнички. Дошкільнята піснями та віршами закликали весну та птахів, розповідали про роль птахів в нашому житті.

 
 
 
 
 

Спільно з батьками та гостями заходу діти розвісили шпаківні та годівнички на території закладу та передали частину виробів учням сусідньої школи №17 для розвішування шпаківень у парку імені 900-річчя м.Луцька.

 
 

Кухарі садочка за давньою українською традицією випекли для малят “жайворонків” зі смачного тіста, якими пригостили всіх присутніх. На завершення свята луцька майстриня Вікторія Шевчук організувала для дітей майстер-клас по виготовленню пташечок із сіна. Працівники садочка передали естафету для проведення заходів у інших міських локаціях у вигляді декоративних пташок із ниток, кольорового фетру та пір’я.

 

Акцію по обіді продовжили у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Вихованці обласного еколого-натуралістичного центру пройшли екологічною стежиною парку та послухали розповідь працівників-орнітологів Національного природного парку “Цуманська пуща” про перелітних птахів нашого краю. За допомогою волонтерів реабілітаційного центру “Ренесанс”, які вже не вперше беруть участь у міських природоохоронних заходах, на території парку розвісили шпаківні, годівниці та декоративних птахів, які передали вихованці садочка №41.

 

Головна мета подібних заходів - поширенння серед підростаючого покоління інформацію про природу рідного краю, народні традиції, пов’язані з весняними подіями в природі та виробити звичку піклуватись, любити та берегти свою рідну землю, свою малу батьківщину.

 

Відділ екології Луцької міської ради