1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбулося заняття для вихованців громадської організації батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку

Відбулося заняття для вихованців громадської організації батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку

18 листопада 2019 року управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у межах роботи «Інтеграційних студій розвитку для дітей з інвалідністю» було проведено заняття для вихованців громадської організації батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку.

Вихованці створювали об’ємну аплікацію «Чарівна осіння парасолька». Задіюючи всі свої сенсорні можливості за допомогою паперу, клею та ножиць діти вирізали і наклеювали на картон окремі предмети, деталі зображення. Відповідно до настрою та тематики заняття учасники самостійно обирали колір своєї картини. Діти навчилися наочно моделювати аплікаційну композицію, збагатили своє уявлення про вміння зобразити об’ємний предмет у пласкому зображенні.

 
 
 

Під час творчого процесу всі мали можливість розкрити свій талант, втілити неперевершену фантазію, проявити оригінальність, естетику та творчий задум. Створення кольорової картини з аплікації дає позитивний ефект у процесі соціальної інтеграції особливих дітей.

 

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради