1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбувся ювілейний вернісаж народної художниці України Тетяни Галькун

Відбувся ювілейний вернісаж народної художниці України Тетяни Галькун

У Арт-галерея "Луцьк" відбувся ювілейний вернісаж народної художниці України ТЕТЯНИ ГАЛЬКУН та презентація альбому "Тетяна Галькун.Карби на серці", видання якого здійснене за підтримки Луцької міської ради.

Захід приурочено 75-річчю від дня народження художниці, 50-річчю її творчої діяльності та 30-річчю викладацької роботи.

Привітала ювілярку директор департаменту культури Тетяна Гнатів та вручила Подяку міського голови за високий професіоналізм, активну творчу діяльність, вагомий особистий внесок у  розвиток образотворчого мистецтва, участь у культурно-мистецькому житті громади.

 
 

Ректор Волинського Національного університету ім.Лесі Українки Анатолій Цьось вручив художниці найвищу нагороду університету "Золотий нагрудний знак імені Лесі Українки" .

Оглянути виставку робіт Тетяни Галькун можна до 25 лютого 2022 року.

 

Вхід вільний з дотриманням карантинних вимог.

Тетяна Галькун  - членкиня Національної спілки художників України, професор кафедри образотворчого мистецтва та дизайну факультету культури й мистецтв Волинського національного університету імені Лесі Українки. Працює у галузі станкового живопису, основні жанри – натюрморт і пейзаж. Заснувала в Луцьку власну школу живопису. Знана і шанована не лише на Волині, а й у всеукраїнському та європейському мистецькому середовищі. Її пензлю належать більше кількасот тематичних полотен, портретів, пейзажів, натюрмортів у вітчизняних картинних галереях, державних і громадських установах, приватних колекціях. Окремі роботи зберігаються у Штаб-квартирі ЮНЕСКО. 

 

Тетяна Галькун активна учасниця численних регіональних, всеукраїнських та закордонних виставок, конкурсів, пленерів, бієнале та інших мистецьких подій

У 2004 році  їй  присвоєно звання «Народний художник України».

 

Депаратмент культури міської ради