1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбувся конкурс дитячого малюнка “Місто Святого Миколая”

Відбувся конкурс дитячого малюнка  “Місто Святого Миколая”

16 грудня у Луцькій художній школі відбулось відкриття виставки “Місто Святого Миколая”, що зібрала роботи у рамках одноіменного конкурсу дитячого малюнка. На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури Тетяна Гнатів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У конкурсі взяли участь діти та підлітки, учні мистецьких та загальноосвітніх шкіл не тільки міста Луцька, а й з усієї міської територіальної громади. Загалом було представлено 210 робіт, з яких кваліфіковане журі обирало переможців. А позмагатись було за що — призовий фонд конкурсу становив 9400 грн.

“Сьогодні ви усі переможці, адже знайшли у собі сміливість взяти участь у конкурсі, стараючись донести своє бачення. Не кожен вміє малювати. А тому щоразу, споглядаючи ваші роботи, я дуже дивуюся красою цього мистецтва: наскільки гарно ви вмієте відтворити людей, природу, художні образи!

Хочу подякувати також і вам, батьки, за те, що надихаєте дітей, дбаєте про їх мистецький розвиток, творчість”, - звернулась до присутніх Ірина Чебелюк та передала найщиріші привітання від міського голови Ігоря Поліщука.

 

Окрім грошової винагороди переможцям, двадцятеро дітей також урочисто отримали Подяку міського голови та ще тринадцять — дипломи про участь у конкурсі. Роботи конкурсантів протягом різдвяних свят буде експоновано у арт-галереї “Луцьк”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)