1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відбувся творчий звіт учнів та педагогів Луцької музичної школи №3

 Відбувся творчий звіт учнів та педагогів Луцької музичної школи №3

У Палаці культури міста Луцька відбувся творчий звіт Луцької музичної школи №3. Святкова зала зібрала величезну кількість поціновувачів музичного мистецтва. Захід відвідали радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів, батьки та друзі вихованців музичної школи.

 
 
 
 
 
 

Традиційно на початку весни Луцька музична школа №3 підводить підсумки річної роботи, вкотре засвідчуючи надзвичайний талант та високу виконавчу майстерність своїх учнів, а також високий професіоналізм педагогів. Основне завдання школи —не лише розкрити увесь творчий потенціал дітей та молоді, а й допомогти їм реалізувати себе в улюбленій справі.

 
 
 
 

Юні музиканти у супроводі своїх наставників подарували глядачам справжнє свято музики. Зі сцени лунали твори класики, які гармонійно поєднувалися із сучасними музичними ритмами. Висока виконавська майстерність та віртуозність учасників концерту викликала у глядачів величезну кількість оплесків та приємних емоцій.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

З вітальним словом до присутніх звернувся радник міського голови Ігор Поліщук, який подякував викладачам, які працюють тут та передають свою майстерність дітям, вкладаючи в них частинку своєї душі. “Викладачі навчають не лише музиці, бо ж у спілкуванні зростає особистість. Я дякую батькам за те, що направили своїх дітей навчатися музиці, а дітям — за старанність, адже вони показують гарні результати та прославляють наше місто, область та навіть країну. Музика змінює світогляд, формує особистість та змушує дивитися на звичні речі інакше, тому важливо, щоб якомога більше дітей займалися цим”, - сказав він. Ігор Поліщук зазначив, що завданням міської влади є підтягувати рівень матеріально-технічної бази до високого мистецького рівня. Він акцентував, що вже багато вдалося змінити в музичних школах за останній рік: було відремонтовано концертний зал у першій музичній школі та відремонтовано другу музичну школу. Цього року виділено кошти на будівництво нового корпусу третьої музичної школи, щоб діти могли займатися у комфортних умовах.

 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)