1. Головна
  2. Оперативна інформація

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт вручив нагороди учасникам ХІ Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «InterSvitiaz accomusik — 2019»

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт вручив нагороди учасникам ХІ Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «InterSvitiaz accomusik — 2019»

З 20 по 22 березня у Луцьку відбувався ХІ Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «InterSvitiaz accomusik - 2019», метою якого є розвиток баянного мистецтва Волині, розширення контактів між студентами та викладачами усіх регіонів України та близького зарубіжжя.

 

Конкурс проходив на базі факультету культури і мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Цьогоріч одними із співорганізаторів конкурсу є департамент культури Луцької міської ради та Луцька музична №1 ім. Фридерика Шопена, в концертному залі якої відбувалися конкурсні прослуховування учасників й концерти відомих виконавців з Польщі, Хорватії та України.

 
 
 

Сьогодні ж, відбулося нагородження переможців та призерів конкурсу. Участь у заході взяв секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. Він зауважив, що це уже одинадцятий рік поспіль у нас відбувається міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів. “Це дає можливість усім учасникам спробувати себе, проявити свої здібності та таланти, позмагатися. Творчість — це особливість кожної людини, його власне бачення. Проте переможців визначає авторитетне журі. У цьому конкурсі взяло більше тисячі учасників за ці роки. Участь у конкурсі — це уже перемога, навіть якщо ви не здобули гран-прі. Підготовка- це години репетицій. Бажаю, аби цей конкурс у наступні роки ставав все потужнішим та відкрив ще не одного талановитого музиканта”, - наголосив він.

 
 
 
 
 
 

 

Довідково. Конкурс був започаткований у 2007 році. За час проведення попередніх десяти зустрічей у змаганнях взяли участь понад 1100 учасників (у тому числі з Польщі, Словаччини, Білорусії, Росії). Діапазон учасників конкурсу - від учнів дитячих музичних шкіл до студентів музичних академій.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)