1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відомості про встановлення підсумків та результатів виборів депутатів Луцької міської ради у ТВО №1,2,3,4,5,6 та встановлення результатів голосування з виборів Луцького міського голови в єдиному одном

У відповідності до статті 282 Виборчого кодексу України оприлюднюємо Протокол про результати  голосування у 6-ти територіальних виборчих округів з виборів депутатів Луцької міської ради Луцького району Волинської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року (затверджений постановою №85 від 29.10.2020 року) та Протокол про результати голосування з виборів Луцького міського голови Луцького району Волинської області в єдиному багатомандатному виборчому окрузі (затверджений постановою №86 від 29.10.2020 року).

Додатково інформуємо, що після встановлення підсумків з виборів Луцького міського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі, керуючись п. 1 ч. 1 ст. 280 та п. 2 ч. 1 ст. 281 Виборчого кодексу України, враховуючи що, до виборчого бюлетеня у день голосування було включено більше двох кандидатів на посаду міського голови, і за результатами голосування у день виборів жоден з них не отримав на свою підтримку більше половини голосів виборців, які взяли участь в голосуванні, Луцька міська територіальна виборча комісія Луцького району Волинської області постановила призначити на 15 листопада 2020 року повторне голосування в єдиному одномандатному виборчому окрузі з виборів Луцького міського голови.

ПОСТАНОВА про призначення повторного голосування

 

 

Луцька міська територіальна виборча комісія