1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відтепер за теплоносій споживачі платитимуть впродовж усього року

Відповідне рішення прийняли на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради. Мова йде про те, що вартість оплати за тепло в опалювальний період розбиватимуть на цілий рік. А це означає, що людям буде легше оплатити послуги і, в свою чергу, стабілізує фінансовий стан ДКП “Луцьктепло”.

Директор департаменту економічної політики Борис Смаль поінформував, що підприємство буде надавати послуги по двохставковому тарифу. Це дасть можливість в повній мірі компенсувати собівартість виробленого тепла, в середньому знизить тарифи на 26%.

Керівник ДКП “Луцьктепло” Іван Скорупський доповнив, що таке рішення допоможе підприємству в період міжсезоння підготуватися до зими.

До слова, борг населення та юридичних осіб становить більше 96 млн грн. Секретар міської ради Григорій Пустовіт зауважив, що це дуже велика сума, а введення двохставкового тарифу дозволить вирішити цю проблему. “Сума буде розбита на цілий рік. Відповідно буде зменшено сума за газ, і людям менший тариф за послуги”, - зауважив він. 

Відзначимо, що тарифи встановлюються на період з 1 жовтня 2020 року по 30 вересня 2021 року.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)