1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Відзначення представників соціально відповідального бізнесу

Відзначення представників соціально відповідального бізнесу

25 січня 2019 року у залі засідань міської ради відзначали представників соціально-відповідального бізнесу, які надали благодійну допомогу на придбання подарунків для дітей, що потребують особливої соціальної підтримки, з нагоди новорічно-різдвяних свят, а також тих, хто активно підтримував різноманітні соціальні проекти та ініціативи щодо створення святкової атмосфери у місті.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт привітав підприємців та подякував їм за доброту, чуйність та ініціативність. Він акцентував, що у залі присутні особливі люди, які не тільки дбають про розвиток власного бізнесу, а й не забувають людей, що потребують соціального захисту. "На новорічно-різдвяні свята за вашої допомоги більше 5 тисяч дітей, які мають певні проблеми зі здоров’ям, діти учасників АТО, внутрішьо переміщених осіб та інших соціальних категорій отримали солодкі подарунки. Також представники бізнесу активно підтримали мистецький проект “Вулиця різдвяних янголів”, який став чудовим подарунком не лише для дітей, ай для дорослих. Про це свідчать тисячі фотографій та усмішок. Особлива подяка керівникам підприємств “Теремно Хліб” та “Кічкарівка” за подарунки від Святого Миколая та чудове свято для діток на Театральному майдані. Керівництво міста шукає шляхи наповнення бюджету міста, аби ремонтувати школи, садочки, медичні установи, дороги та прибудинкові території. І найефективнішим шляхом наповнення бюджету є саме кошти, отримані від доходів фізичних осіб. Лише спільним зусиллями влади та бізнесу ми робимо наше місто кращим, комфортнішим, сучаснішим, адже це наш спільний дім”.

 
 

Від імені депутатського корпусу міської ради він побажав присутнім здоров’я, успіхів, Божої допомоги у реалізації усіх планів.

 

Привітання супроводжувалися врученням відзнак, а саме, за дієву громадянську позицію, сприяння у створенні святкової атмосфери для лучан та гостей міста Луцька на час новорічно-різдвяних свят, а також активну участь у мистецькому проекті «Вулиця Різдвяних Янголів» Подяку міського голови оголосили БАЗЕЛЮКУ Богдану, підприємцю, директору піцерії «Теревені»; БУБЕЛІ Костянтину, директору філії товариства з обмеженою відповідальністю «ТС ПЛЮС» в місті Луцьку, ВЕСЕЛОВСЬКОМУ Андрію, генеральному директору товариства з обмеженою відповідальністю «Волинь-текстиль-контакт»; ПАВЕЛКО Людмилі, підприємцю, керівнику кав’ярні «Капучіно»; ХМЕЛЬКОВІЙ Алісі, директору Луцького базового медичного коледжу.

 

За сприяння у створенні святкової атмосфери для лучан та гостей міста Луцька на час новорічно-різдвяних свят, а також активну участь у загальноміських соціальних проектах Подяку міського голови оголосили колективу публічного акціонерного товариства «Теремно Хліб» (директор Зомбер Віктор Леонідович), колективу товариства з обмеженою відповідальністю «Луцький хлібокомбінат» ТМ «Кічкарівка» (директор Бобир Віталій Олексійович).

 

За активну участь у соціальних проектах, надання допомоги дітям з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки, а також вагомий особистий внесок у проведення благодійних заходів з нагоди новорічно-різдвяних свят Подяку міського голови оголосили:

Бровіну Олегу, директору компанії «Гранд Персона»,

Валянській Тетяні, приватному нотаріусу,

Галактіоновій Людмилі, підприємцю,

Гонсьор Мар’яні, підприємцю;

Дильову Ігорю, голові правління громадської організації Асоціація захисту прав малого та середнього бізнесу «Бізнес-Волинь»;ДубинІ Ользі, підприємцю,

 

ДубнюкУ Миколі, директору товариства з обмеженою відповідальністю «Хімпласт»,

Зайцеву Денису,, підприємцю;

Клюц Світлані, директору товариства з обмеженою відповідальністю «ПАМА»;

КуляшА Олегу Степановичу, керівнику служби «Хіт-таксі»;

Лонюк Людмилі, голові правління Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна»;

Мельнику Олександру, керівнику товариства з обмеженою відповідальністю «Версаль»;

Мельнику Сергію, керівнику служби «Євро-таксі»;

Микитіву Андрію, керівнику товариства з обмеженою відповідальністю «Ресторан Театральний»;

ПастухоВУ Костянтину, керівнику приватного підприємства «Ельбе УА»;

ПилипчукУ Олександру, керівнику товариства з обмеженою відповідальністю «Астор-захід»;

ПоповичУ Василю, підприємцю;

Сахарчук Наталії, керівнику магазину «ТOR-BA»;

Стефановській Олені, директору ресторану «New York Street Pizza»;

Тимощуку Ігорю, директору товариства з обмеженою відповідальністю «Волинський виробничо-комерційний комбінат»;

Федорчуку Юрію, керівнику служби «Еліт-експрес-таксі»;

Фонотову Юрію, генеральному директору товариства з обмеженою відповідальністю «Волиньтабак»;

Хомич-Піддубній Наталії, підприємцю;

Хорзову Роману, підприємцю.