1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

У Палаці культури міста Луцька відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

У Палаці культури міста Луцька відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Присутніх у залі депутатів міської ради, членів виконавчого комітету і представників виконавчих органів міської ради привітав секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. “Не дивлячись на труднощі та щоденні клопоти, сьогодні ми відзначаємо професійне свято. Це чудовий день для усіх нас, коли на свою адресу чуємо особливі слова вдячності. Ми робимо усе можливе для того, щоб лучани жили комфортніше та пишалися рідним містом. Тому нам надзвичайно приємно чути “Ваш Луцьк-прекрасний” від гостей з інших міст та іноземних партнерів. Чудовий ЦНАП, школи, клініки, вулиці- усе це ваша заслуга та гордість.

 

До нас сьогодні ставляться критично, адже ми- місцева влада. Та помилки спонукають нас рухатися вперед, ставати кращими, успішнішими, шукати нові інструменти взаємодії із різними інституціями. Сьогодні місто Луцьк має найрезультативнішу співпрацю із міжнародною корпорацією НЕФКО та є учасником декількох міжнародних проектів.

Команда Луцької міської ради - це велика дружня родина. Щодня до наших установ звертаються сотні людей, які отримують кваліфіковану допомогу. Ви-основа місцевого самоврядування. Ваш професіоналізм, ґрунтовні знання та наполегливість є запорукою успішного розвитку нашого міста. Спільними зусиллями ми зробимо місто Л1уцьк приємним відкриттям не лише для гостей, а й для усіх нас. Сильне, потужне місцеве самоврядування передалося нам у спадок, адже воно було започатковане на наших землях ще у 1432 році, коли Луцьк отримав Магдебурзьке право. Ми є спадкоємцями великої історичної громади, тому примножувати та відтворювати давні традиції самоврядування- наш обов’язок”, - сказав Григорій Пустовіт.

 

Особливі слова вдячності він висловив депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, які приймають основоположні рішення для життя громади, багато працюють, щоб рішення були максимально якісними. Також він подякував ветеранам органів місцевого самоврядування, які допомогли здобути безцінний досвід роботи на благо міста.

Григорій Пустовіт побажав усім успіхів, миру, спокою та вручив ряд почесних грамот і подяк депутатам та працівникам структурних підрозділів міської ради.

 
 
 
 

Потому для учасників заходу розпочався святковий концерт.