1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Відзначення з нагоди 25-річчя Волинсько регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт»

Відзначення з нагоди 25-річчя Волинсько регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт»

25 років тому, 1993 року, був заснований Волинський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт». Основне завдання Центру — формування спортивного руху людей з інвалідністю, розвиток паралімпійського руху як важливої складової реабілітації людей з обмеженими можливостями.

Урочистості з нагоди відзначення 25-річчя діяльності “Інваспорту” відбулися 3 грудня 2018 року, у Міжнародний день людей з інвалідністю, у КРЦ “Адреналін сіті”. Захід відвідали радник міського голови Ігор Поліщук, голова Волинського регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» Віктор Галан-Ващук, представники обласної влади, відомі тренери та спортсмени.

 

За ці роки “Інваспорт” має чим пишатися, адже Волинь – єдина область в Україні, представники якої є чемпіонами Паралімпійських зимових, літніх та Дефлімпійських ігор. Волинські спортсмени з вадами зору, слуху чи опорно-рухового апарату мають чимало спортивних досягнень: перемоги на Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу та України. Семеро спортсменів отримали звання Заслужених майстрів спорту.

 

Колектив Центру та його вихованців привітав радник міського голови Ігор Поліщук. За його словами, у міської влади склалася чудова співпраця із Волинським “Інваспортом”. Минулого року міська рада передала для потреб центру частину приміщення на вулиці Привокзальній, 13, де відкрито новий спортивний зал. “Вихованці “Інваспорту” прославляють наше місто і область на всю Україну та за її межами. Окрім цього, ви виконуєте дуже важливу соціальну функцію. Щодня, незважаючи на труднощі та обставини, ви наполегливо займаєтеся улюбленою справою, націлені на гарні результати. Ваші успіхи та досягнення - це джерело натхнення для багатьох, особливо для дітей та підростаючого покоління. Дякую усім тренерам та спортсменам за ентузіазм, натхнення за самовіддану працю. Успіхів та перемог вам у спорті та житті”, -побажав він.

 

Потому Ігор Полішук за високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед осіб з інвалідністю, а також з нагоди 25-ої річниці від дня заснування Волинського  регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» вручив Почесні грамоти:

- Сундієву Олексію Вікторовичу, заслуженому майстру спорту України з фехтування на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату; - Лук’янець Наталії Леонідівні, інструктору-методисту Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів;

 

- Караванській Богдані Володимирівні, спортсменці Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

А також оголосив Подяки міського голови:

 

- Глодіну Віктору Михайловичу, ветерану фізичної культури і спорту, майстру спорту України з шашок серед спортсменів з вадами слуху;

- Гедіан-Апальковській Світлані Валеріївні, спортсмену-інструктору штатної команди національних збірних команд України з видів спорту осіб з інвалідністю

- Хом’яку Олегу Вікторовичу, тренеру-викладачу з пауерліфтингу Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів;

- Благовєрному Дмитру Андрійовичу, учню Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів.