1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Відзначення з нагоди 5-ї річниці із дня створення Військова частина 1141 Національної гвардії України

Відзначення з нагоди 5-ї річниці із дня створення Військова частина 1141  Національної гвардії України

25 березня 2019 року у військовій частині 1141 Національної гвардії України відбулись урочистості з нагоди 5-ї річниці із дня створення Національної гвардії України. На захід завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, представники обласної влади, військові капелани Волині, ветерани Національної гвардії та інші військовослужбовці.

 

За 5 років із дня свого заснування Національна гвардія України помітно розвинулась. Змінився вигляд нацгвардійця, якість і кількість техніки та озброєння, засобів зв’язку, а головне – покращився рівень підготовки військовослужбовців і розуміння своєї ролі в загальному секторі безпеки та оборони України. Національна гвардія стала більш сучасною, мобільною та спроможною захистити український народ.

«Я пам’ятаю 2014 рік, коли ви першими повернулися із зони АТО, і ми зустрічали тих, кого сьогодні називаємо учасниками бойових дій. Для вас війна уже була знайомою. Ви вже знали, що таке небезпека, що таке поранення; знали, як себе вести, коли по вас відкрито вогонь. Ви гідно витримали, і продовжуєте витримувати усі випробування.

 

Для нашого міста висока честь, що ця військова частина знаходиться на його території, що тут служать такі прекрасні військовослужбовці. Ми спокійні, тому що є ви – ті, хто забезпечує громадський спокій та виконує завдання найвищої складності», - звернувся до присутніх Григорій Пустовіт та побажав військовим мужності, витривалості та усього того, що допоможе виконати поставлені завдання.

 
 

Окрім того, за високий професіоналізм, активну громадянську позицію, сумлінне виконання службових обов’язків, а також з нагоди 5-ї річниці від дня створення Національної гвардії України було оголошено Подяку міського голови військовослужбовцям частини 1141: молодшому лейтенанту КОЗАКУ Максиму Петровичу начальнику служби документального забезпечення та контролю штабу військової частини 1141 Національної гвардії України; майору Лучинцю Віктору Вацлавовичу начальнику оркестру - військовому диригенту військової частини 1141 Національної гвардії України; старшому прапорщику Нестеруку Станіславу Миколайовичу музиканту - концертмейстеру військового оркестру військової частини 1141 Національної гвардії України; старшому солдату Черепушку Юрію Володимировичу, старшому стрільцю 2 відділення взводу охорони дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав військової частини 1141 Національної гвардії України; службовцю Лойку Адаму Оксентійовичу, слюсарю - сантехніку взводу матеріально - технічного забезпечення військової частини 1141 Національної гвардії України.

 
 
 

На завершення заходу відбулось коротке богослужіння за участю військового капелана Олександра Вронського та урочистий марш військовослужбовців.