1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Проводиться екологічна акція “Зустріч птахів”

Проводиться екологічна акція “Зустріч птахів”

З нагоди Міжнародного дня птахів у місті щорічно проводиться екологічна акція “Зустріч птахів”. Цього року з ініціативою провести свято у їхньому закладі виступили вихованці закладу дошкільної освіти №41 та їх директор Лариса Мінаєва. 5 квітня 2019 року разом з педагогами та батьками вони організували та провели урочисте свято приходу весни і зустрічі пернатих друзів. Батьки виготовили різноманітні оригінальні та креативні шпаківні, дуплянки, штучні гнізда та годівнички. Дошкільнята піснями та віршами закликали весну та птахів, розповідали про роль птахів в нашому житті.

 

З вітальним словом до присутніх свята звернувся начальник відділу екології Луцької міської ради Анатолій Гламазда, а також оголосив Подяку міського голови за сумлінну працю в галузі екологічного виховання дошкільнят, вагомий внесок у збереження навколишнього середовища, а також активну участь у проведенні екологічної акції «Зустріч птахів»:

 

- колективу комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №41 Луцької міської ради Волинської області» (директор Мінаєва Лариса Федорівна);

- батьківському колективу комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №41 Луцької міської ради Волинської області» (голова Король Світлана Василівна);

- Бернадіцкас Надії Миколаївні помічнику вихователя комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №41 Луцької міської ради Волинської області».

Кухарі садочка за давньою українською традицією випекли для малят “жайворонків” зі смачного тіста, якими пригостили всіх присутніх. На завершення свята луцька майстриня Вікторія Шевчук організувала для дітей майстер-клас по виготовленню пташечок із сіна. Працівники садочка передали естафету для проведення заходів у інших міських локаціях у вигляді декоративних пташок із ниток, кольорового фетру та пір’я.

 

Головна мета цього заходу було поширенння серед підростаючого покоління інформацію про природу рідного краю, народні традиції, пов’язані з весняними подіями в природі та виробити звичку піклуватись, любити та берегти свою рідну землю, свою малу батьківщину.