1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Відзначення з нагоди Дня прикордонника України

Відзначення з нагоди Дня прикордонника України

3 травня 2019 року на території Луцького прикордонного загону відбулися урочисті заходи з нагоди Дня прикордонника України. Участь у них взяли перший заступник міського голови Григорій Недопад, представники духовенства, військовослужбовці, ветерани прикордонної служби.

 

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку, який встановлений з нагоди 20-ї річниці створення Луцького прикордонного загону.

 

Григорій Недопад, вітаючи захисників кордону зазначив: «Ваше свято є дуже актуальним для сьогодення. Ви є візитівкою нашої держави не тільки, коли зустрічаєте наших гостей з посмішкою на обличчі, але й перші даєте відсіч нашим ворогам. Я з гордістю скажу, що Луцьк, як велике стародавнє місто, може пишатися тим, що саме Луцький прикордонний загін носить назву нашого міста. Дивлячись в історію, ми розуміємо, що день святкування переходив з місяця в місяць, з року в рік, і нарешті, вже вдруге він відзначається 30 квітня, з чим хочеться вас привітати». Він побажав прикордонникам успіхів на нелегкій ниві та вручив Подяки міського голови, а саме:

 

- старшому прапорщику Прусу Олександру Володимировичу старшому техніку відділення речового забезпечення Луцького прикордонного загону;

- старшому прапорщику Чишію Миколі Вікторовичу начальнику відділення логістики – старшині відділу прикордонної служби «Доманове» Луцького прикордонного загону;

- старшині Шоцькому Івану Васильовичу інспектору прикордонного контролю 3 категорії 4 групи інспекторів прикордонного контролю відділення інспекторів прикордонної служби «Римачі» відділу прикордонної служби «Римачі» Луцького прикордонного загону.