1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Відзначення з нагоди Дня захисника України

Відзначення з нагоди Дня захисника України

14 жовтня 2018 року Україна відзначає День українського козацтва, 76-ту річницю створення Української Повстанської Армії та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Окрім цього, уже четвертий рік поспіль цей день в Україні відзначають на державному рівні як День Захисника України.

 

Представники міської та обласної влади разом із сотнями громадян зібралися на Театральному майдані, аби переглянути пряму трансляцію військового параду з міста Києва, послухати урочисте звернення Президента України Петра Порошенка та разом із духовенством помолитися за щасливе та мирне майбутнє нашої держави.

Потому розпочалася посвята в ліцеїсти учнів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. На Театральному майдані зібралися представники влади та громадськості, аби в урочистій обстановці першокурсники склали присягу ліцеїста.

 

Привітати викладачів, учнів та їх батьків прийшли секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, представники обласної влади.

Пам’ять Героїв, полеглих за волю України, вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до фотостенду Героям Небесної Сотні і загиблим учасникам АТО.

 

Звертаючись до присутніх із вітальним словом, Григорій Пустовіт зазначив: “Сьогодні ми відзначаємо декілька свят, які пов’язані із захистом вітчизни. Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, день створення Української повстанської армії, а віднедавна - і День захисника України. 14 жовтня-це день, який об’єднує українців, які люблять свою державу та роблять усе, аби її захистити. Наша країна переживає складний період війни з російським агресором. Але ми зупинили російську навалу, адже маємо справжніх захисників. І сьогодні їх лави поповнили ті, хто у 15-річному віці обрали складний, але дуже почесний шлях- стати військовими. Цей непростий шлях ви сприйняли не як перешкоду, а як стимул рухатись та професійно розвиватися, розкрити потенціал громадянина, офіцера, захисника. Переконаний, що завдяки вам Україна стане вільною, соборною, незалежною та успішною. Здоров’я вам, успіхів та Божого благословіння”.

 

Також Григорій Пустовіт вручив Почесну грамоту Луцької міської ради директору Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, полковнику Павлу Боснюку за бездоганну службу, дієву громадянську позицію, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, активну співпрацю з органами місцевого самоврядування, а також з нагоди Дня захисника України.

200 хлопців та 100 дівчат сьогодні отримали посвідчення ліцеїста, склавши присягу на вірність українському народу.

 
 

Священнослужителі благословили юних захисників на успішне навчання та служіння обраній справі.

Для гостей святкового дійства вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні підготували вокальні номери та показові виступи. А на завершення ліцеїсти урочисто марширували Театральним майданом.