1. Головна
  2. Шана та вдячність мешканцям Луцької територіальної громади

Вітання правоохоронців з Днем Національної поліції України.

Вітання правоохоронців з Днем Національної поліції України.

3 липня 2020 року з нагоди Дня Національної поліції України відбулись урочистості у стінах Головного управління поліції у Волинській області. На свято завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, представники обласної влади та військові капелани.

 

Захід розпочався із вітального слова начальника ГУ НП у Волинській області, полковника поліції Юрія Крошка:

“Поліцейській щодня перебувають на передовій боротьби зі злочинністю, цілодобово виїжджають на сотні викликів. Кожен такий виїзд — реагування на звернення громадян, кожен дзвінок на номер 102 свідчить, що українці довіряють національній поліції.

 

Щодоби на Волині скоюються злочини, що розкриваються завдяки спільним зусиллям поліцейських області. Таким чином ми служимо суспільству, захищаємо права громадян та робимо цей світ кращим”.

“Хочу від себе особисто, депутатського корпусу та усієї міської громади привітати вас із п’ятою річницею Національної поліції України. Час іде, проте не змінюється відданість справі, якою ви займаєтесь, принципи, на яких завжди базувалася роботи наших правоохоронних органів.

 

Сьогодні злочинці розуміють, що їм не дадуть розвернутись, адже є високопрофесійні структури, що з величезною самовіддачею виконують свої обов’язки. І це — ви. Протягом цих п’яти років відбулися величезні зміни, і ми побачили не тільки багато нових облич, а й сотні очей, які горять бажанням довести, що національна поліція — це та структура, без якої Україна не зможе функціонувати.

 

І ми вдячні вам за ті безсонні ночі, у які ви відриваєтесь від своїх сімей і стаєте до патрулювання, виконуєте різноманітні завдання, про які ми можемо і не здогадуватись. Я дякую вам за те, що ви робите все, аби у Луцьку було спокійно”, - долучився до вітального слова Григорій Пустовіт.

За сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, особистий внесок у зміцнення законності й правопорядку у Волинській області та з нагоди Дня Національної поліції України працівників управління було оголошено Подяку міського голови:

- майору поліції МОТРУНЧИК Юлії Павлівні;

- капітану поліції ТОМАЩУКУ Віктору Володимировичу ;

- старшому лейтенанту поліції НАВРУСЕВИЧ Наталії Василівні;

- лейтенанту поліції ДЮМЕНУ Вадиму Анатолійовичу;

- старшому сержанту поліції КОЗОЖЕВСЬКОМУ Андрію Олеговичу.