1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Вітання представників харчової промисловості

Вітання представників харчової промисловості

Щорічно у третю неділю жовтня в Україні відзначають День працівників харчової промисловості. Урочисті збори з цієї нагоди відбулися сьогодні у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій.

Для учасників та гостей урочистих зборів підготували святкову виставку виробів харчової промисловості, виготовлених студентами коледжу. Також свою продукцію презентували провідні підприємства Луцька та Волині.

Привітати колектив закладу та представників галузі із професійним святом прийшли виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, представники обласної влади.

 

“День працівників харчової промисловості для України є дуже значимим, адже саме завдяки продукції цієї галузі ми можемо показати світу усі наші найкращі надбання, зроблені якісно, із застосуванням натуральних складників. Приємно відзначити, що Луцьк та Волинська область не пасе задніх у цьому напрямку, демонструючи високі показники якості харчової продукції місцевих виробників. Волинські товаровиробники уже мають власні бренди, відомі по всій Україні та за її межами. Пишаємося нашими підприємствами, які виготовляють смачну та якісну продукцію. Харчова промисловість - це той резерв, який в Ураїні та на Волині ще не використаний до кінця. Тому вам є куди рости та розвиватися. Бажаю вам наснаги, міцного здоров’я та нових досягнень”, - зазначив у вітальному слові секретар міської ради Григорій Пустовіт.

Вітання супроводжувалися врученням Подяк міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток харчової і переробної промисловості, випуск   високоякісної   продукції, а також з нагоди  Дня  працівників харчової промисловості:

- Шмарову Денису Миколайовичу,  керівнику Луцького місця провадження діяльності та зберігання спирту державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «УКРСПИРТ».

- Маляру Володимиру Леонідовичу, провідному інженеру-програмісту публічного акціонерного товариства “ТЕРЕМНО ХЛІБ”;

-  Оніщенку Тарасу Олеговичу, начальнику відділу продажу публічного акціонерного товариства “ТЕРЕМНО ХЛІБ”;

-  Сироватці Василю Івановичу, інженеру з охорони праці  публічного акціонерного товариства “ТЕРЕМНО ХЛІБ”. 

-Кондратовичу Миколі Васильовичу, вантажнику Луцького місця провадження діяльності та зберігання спирту державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «УКРСПИРТ».