1. Головна
  2. Оперативна інформація

Волинський обласний центр з гідрометеорології відсвяткував своє 75-річчя

Волинський обласний центр з гідрометеорології відсвяткував своє 75-річчя

Сьогодні у приміщенні Волинського обласного центру з гідрометеорології відбулись урочистості з нагоди його 75-ї річниці, а також до Дня працівника гідрометеорологічної служби України. На захід завітала заступник міського голови Ірина Чебелюк, керівники Волинського облгідрометцентру, представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій та ветерани праці.

 
 
 
 
 
 
 
 

«Від імені Луцької міської ради хочу привітати колектив Волинського обласного центру з гідрометеорології з таким визначним ювілеєм. Дійсно, сьогодні ми розуміємо, що без вашої роботи, місто не змогло б впоратися із деякими завданнями. Дякуємо вам за щоразу вчасно надані метеорологічні попередження, прогнози.

Хочу кожному із вас побажати здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, більше сонячних днів, усмішок та підтримки від усіх міських структур», - привітала присутніх Ірина Чебелюк.

 

Окрім того, за багаторічну плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, забезпечення реалізації державної політики у сфері гідрометеорологічної діяльності та моніторингу довкілля, а також з нагоди професійного свята – Дня працівників гідрометеорологічної служби та 75-ї річниці заснування Волинського обласного центру з гідрометеорології Подяку міського голови було оголошено начальнику сектору автоматизованого прийому і передачі інформації Волинського обласного центру з гідрометеорології Олександру Баранчуку та начальнику комплексної лабораторії спостережень за забрудненням природного середовища Наталії Нікітіній.

 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)