1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування:

Проєкт внесення змін до детального плану території мікрорайону в межах вулиць Карпенка-Карого, В’ячеслава Чорновола, Ветеранів та проспекту Соборності у м. Луцьку в. т. числі звіт СЕО.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Виконавчий комітет Луцької міської ради

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Луцької міської ради: https://www.lutskrada.gov.ua/publications/zaiava-pro-vyznachennia-obsiahu-stratehichnoi-ekolohichnoi-otsinky6879886664 – 16 вересня 2022 року. Публікація заяви в газеті «Програма-Панорама» – 15 вересня 2022 року, в газеті «Волинська газета» – 15 вересня 2022 року.

Дата подання Проєкту внесення змін до детального плану території мікрорайону в межах вулиць Карпенка-Карого, В’ячеслава Чорновола, Ветеранів та проспекту Соборності у м. Луцьку, повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та проєкту внесення змін до ДПТ на офіційному веб-сайті Луцької міської ради: https://www.lutskrada.gov.ua/ – 06 жовтня 2022 року. Публікація в газеті «Програма-Панорама» – 06 жовтня 2022 р., в газеті «Волинська газета» – 06 жовтня 2022 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 03.11.2022 року о 15 годині в залі для нарад в приміщенні департаменту «Центр надання адміністративних послуг умісті Луцьк» Луцької міської ради (43025 м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, 4 поверх).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міської ради (Адреса: 43025, м. Луцьк вул. Лесі Українки, 35 Тел.: (0332) 77 78-64, (0332) 77 78 66, email: dm@lutskrada. gov.ua)

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами Луцької міської ради (Адреса: 43025, м. Луцьк вул. Лесі Українки, 35 Тел.: (0332) 77 78-64, (0332) 77 78 66, email: dm@lutskrada. gov.ua)

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

Пропозиції, що подаються, повинні містити обґрунтування з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Проєкт внесення змін до детального плану території мікрорайону в межах вулиць Карпенка-Карого, В’ячеслава Чорновола, Ветеранів та проспекту Соборності у м. Луцьку та звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту внесення змін до ДПТ оприлюднено на офіційному веб-сайті Луцької міської ради www.lutskrada.gov.ua за посиланням https://bit.ly/3EpDmYW.

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 06.11.2022 включно.