1. Головна
  2. Оголошення

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Закупівля спеціальних транспортних засобів (2 Лоти) для обслуговування систем водопостачання та водовідведення в рамках впровадження проекту «Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк»

Ідентифікаційний номер: EIB-GtP/UTD/UMIP-OP-2-VOL-052-2

 

Відповідно до Фінансової угоди FI № 81.425 між Україною та ЄІБ, ратифікованої Законом України № 975-VIII від 03.02.2016, Україна має можливість залучити позику від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для реалізації проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (далі – ПРМІУ).

Комунальне підприємство «Луцькводоканал» (далі «Покупець») в рамках ПРМІУ залучає частину позики для реалізації субпроекту «Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк» і має намір використати частину цих коштів на закупівлю спеціальних транспортних засобів для обслуговування систем водопостачання та водовідведення, в зв’язку з чим і публікується це запрошення.

Обсяг закупівлі буде включати:

ЛОТ1 (EIB-GtP/UTD/UMIP-OP-2-VOL-052-2L1)

  • Відкрита вантажівка (3 шт.) для швидкої доставки необхідного інженерного обладнання та матеріалів на будівельний майданчик.

  • Фургон (4 шт) для проведення ремонту та обслуговування систем водопостачання та водовідведення.

  • Самоскид (1 шт.) вантажопідйомністю 4,5 тони.

  • Автомобільний кран (1 шт.) - вантажівка-платформа із встановленим краном для підйому та перевезення важкого обладнання.

 

ЛОТ2 (EIB-GtP/UTD/UMIP-OP-2-VOL-052-2L2)

  • Екскаватор-навантажувач (1 шт) для виконання чисельних робіт із різними профілями та глибинами, обладнаний: телескопічною балкою, багато-функціональним ківшем навантажувача, а також широким діапазоном робочого обладнання, включно із відвальним снігоочищувачем.

  • Колісний екскаватор (1 шт.), в т.ч. з обладнанням: набір інструментів для автомобіля, вогнегасник (приєднаний до транспортного засобу в опорі), трикутний захисний відбивач, попереджувальні жилети пасажирів та запасні частини.

 

Окрім того, в обсязі закупівлі передбачаються супутні послуги, включаючи доставку техніки Покупцю, навчання персоналу Покупця з експлуатації, технічного обслуговування та ремонту, надання відповідних інструкцій та посібників, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Очікувана тривалість виконання поставки спецтехніки становить п’ять (5) місяців. Термін надання супутніх послуг – протягом 30 днів після поставки.

Покупець запрошує компанії з достатнім досвідом, фінансовими, технічними та адміністративними можливостями та кваліфікованим персоналом подавати тендерні пропозиції Покупцю. Учасники можуть об’єднуватись з іншими фірмами у формі спільного підприємства, консорціуму, асоціації або на правах підрядник-субпідрядник. ЄІБ дозволяє учасникам (включаючи об’єднання та їх окремих членів) з усіх країн світу приймати участь у торгах.

Кваліфікаційні вимоги до учасників торгів є наступними:

Учасник тендеру має продемонструвати мінімальний середньорічній дохід за останні 3 (три) роки, починаючи з 01 січня 2019 року, у розмірі 300 000 ЄВРО (триста тисяч ЄВРО) для кожного з лоту.

Документальне підтвердження надається у вигляді перевірених балансів або, якщо це не вимагається законодавством країни Учасника тендеру, іншої перевіреної фінансової звітності, прийнятної для Покупця.

Крім того місцеві Учасники тендеру мають надати документальне підтвердження відсутності простроченої заборгованості перед податковими органами.

Якщо учасник тендеру є спільним підприємством (СП), усі члени повинні відповідати вищезазначеним фінансовим вимогам колективно та принаймні один партнер має відповідати принаймні 50% від вимоги.

Виробник кожної позиції обладнання повинен був успішно виготовити щонайменше наступну кількість подібних товарів за останні три (3) роки до закінчення строку подання:

ЛОТ1:

• Невеликий вантажний автомобіль (пікап) – як мінімум 10 (десять) одиниць,

• екскаватор-навантажувач – як мінімум 10 (десять) одиниць,

• самоскид – як мінімум 10 (десять) одиниць,

• автокран – як мінімум 10 (десять) одиниць.

ЛОТ2:

• екскаватор-навантажувач – як мінімум 10 (десять) одиниць,

• колісний екскаватор – як мінімум 10 (десять) одиниць,

Якщо Учасник не є виробником, але пропонує постачання Товарів від імені виробника згідно з формою Авторизації виробника, Учасник тендеру повинен відповідати наступним вимогам:

Учасник тендеру повинен продемонструвати успішне виконання, принаймні, 2 (двох) договорів на постачання аналогічних товарів протягом останніх 3 (трьох) років до дати подання пропозицій. Учасник тендеру повинен надати перелік найбільш значущих договорів, виконаних за останні 3 (три) роки з описом та ціною товарів, кількістю та періодом їх постачання, найменуванням, адресом і телефоном/факсом Клієнта. Покупець може також вимагати копії зазначених договорів та документальне підтвердження їх успішного виконання.

Якщо Учасник тендеру є спільним підприємством (СП), усі члени мають солідарно відповідати вищезазначеним вимогам.

Для того, щоб отримати кваліфікацію, учасник-переможець повинен надати документальне підтвердження того, що він або виробник кожної позиції товарів є або буде представлений сертифікованим агентом в Україні, оснащеним та здатним здійснювати післяпродажне обслуговування (гарантійне та післягарантійне ) з ремонту та технічного обслуговування та забезпечення запасних частин, як вимагається тендерною документацією. Загальною вимогою до післяпродажного обслуговування є технічне обслуговування та ремонт товарів з метою підтримання їх у робочому стані та у межах функціональних параметрів, зазначених у відповідних частинах Розділу V, Вимоги. Воно включає (але не обмежується) технічне обслуговування, поточний ремонт та ремонт механічних, електричних та інших частин обладнання, що постачається.

Пільги місцевим виробникам товарів не надаються. Додаткова інформація міститься в тендерній документації.

Закупівля здійснюватиметься за відкритою процедурою відповідно до правил, визначених Посібником з закупівель для проектів, що фінансуються ЄІБ, в редакції від вересня 2018 року (https://www.eib.org/en/publications/guide-to-procurement.).

Забезпечення тендерної пропозиції у вигляді банківської гарантії не вимагається.

Тендерні пропозиції англійською мовою, підготовлені відповідно до вимог тендерної документації, мають бути подані за вказаною нижче адресою до 11:00 за місцевим часом 01 листопада 2022 року. Пропозиції, надані пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Відкриття тендерних пропозицій, поданих до зазначених дати та часу, відбудеться 11:00 за місцевим часом 01 листопада 2022 року у присутності представників учасників, які виявлять бажання бути присутніми за вказаною нижче адресою.

Подати заявку на отримання тендерної документації або отримати додаткову інформацію можна за наведеною нижче адресою. Тендерну документацію буде надіслано потенційним учасникам після сплати невідшкодовуваного внеску у розмірі 100,00 Євро або 3 800,00 гривень на банківський рахунок, вказаний Покупцем у відповідь на заявку учасника.

КП «Луцькводоканал»

До уваги: Анатолій Мосійчук, голова тендерного комітету з реалізації проектів, що фінансуються за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку.

Поштова адреса: вулиця Дубнівська, будинок 26, 4-ий поверх, зал засідань.

Місто: Луцьк (Волинська область)

Поштовий індекс: 43010

Країна: Україна

Електронна адреса: mosijtchuk.af@gmail.com

Телефон: +38 (067) 361-82-84