1. Головна
  2. Оперативна інформація

Звернення Луцького міського голови Ігоря Поліщука щодо ситуації в громаді станом на 09.00 3 березня

Звернення Луцького міського голови Ігоря Поліщука щодо ситуації в громаді станом на 09.00 3 березня

Вітаю, лучани! Вітаю, жителі громади!

Ситуація в місті під контролем. Усі комунальні служби, установи, організації, що підтримують поточну життєдіяльність, працюють. Громадський транспорт працює в поточному режимі. Сьогодні трошки випав сніжок. Не дивлячись на складну ситуацію в країні, і вцілому, працювала посипальна техніка, посипала сіллю і піском. Тому тримаємо ситуацію в місті з комунальними службами під контролем.

Отримуємо колосальну кількість міжнародної допомоги. Спілкуюся з міськими головами польських міст наших міст-партнерів, інших міст з-за кордону. Дякую усім, хто сьогодні допомагає Луцьку, Волині, Україні вистояти у цій непростій боротьбі. Отримуємо і продукти харчування, і спорядження для військових, і іншу техніку та розподіляємо все за потребами. Нагадую, що працює центр допомоги теробороні, ЗСУ в нашому драмтеатрі, де працюють наші працівники, долучаються сотні волонтерів. Дякую усім, хто там працює, дякую волонтерам, дякую тим, хто привозить десятки тонн допомоги щодня. Це, дійсно, дуже допомагає, тому що допомоги велика кількість, і ми її розподіляємо на тероборону, на Збройні сили України. У разі можливості допомагаємо і іншим містам, де зараз гуманітарна катастрофа. Тому працюємо далі дуже активно у цьому напрямку.

Разом з силовими структурами продовжуємо впорядковувати блокпости. Нагадую про дотримання правил дорожнього руху на блокпостах. Прошу вас не порушувати режим проїзду блокпостів, прошу не порушувати правил дорожнього руху. Тому що той, хто хоче проїхати, той хто хоче прорватися через блокпост, він викликає підозру і можливі сутички. Для того, щоб не завдати шкоди своєму життю і здоров’ю, просимо зберігати спокій і не порушувати правила дорожнього руху, не порушувати правила проїзду блокпостів, на яких чергує поліція, Національна гвардія, або тероборона.

Нагадую, що діє комендантська година з 22 години до 7 години. Прошу дотримуватися комендантської години, адже ті люди, які у цей час, без відповідних документів та підстав, пересуваються містом, вони будуть затримані для встановлення обставин і можлива доставка у міськвідділ поліції для того, щоб з’ясувати обставини. Не нашкодьте самі собі. Будь ласка, дотримуйтесь комендантської години для того, щоб ті люди, які патрулюють місто вночі, могли цю роботу виконувати якісно.

Також нагадую, що у нас з 7 години ранку понеділка діє заборона на продаж алкоголю. Якщо ви маєте факти продажу алкоголю у цей час, воєнний час, прошу звертатися на гарячу лінію департаменту муніципальної варти, групу швидкого реагування, для того, щоб вони виїжджали, працювали з тими, хто порушує такі вимоги і повідомляли поліцію, складали усі необхідні адміністративні матеріали для притягнення таких осіб до відповідальності.

Також по укриттях. Якщо ви бачите, що є укриття, яке під час спрацювання системи оповіщення зачинене, необхідно також набрати департамент муніципальної варти. Номер телефону групи швидкого реагування 0670000679. Просимо звертатися, щоб наш департамент муніципальної варти виїжджав і оперативно вирішував цю проблему.

Дякую усім, хто допомагає у цей непростий час, дякую усім нам - лучанам, жителям нашої громади, жителям наших сіл за те що ми єдині, за те, що ми такі згуртовані.

Зберігаємо спокій, віримо у нашу перемогу, віримо у Господа!

 

Луцький міський голова Ігор Поліщук