1. Головна
  2. Міська влада
  3. Виконавчі органи міської ради
Департамент «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку»

Загальна інформаціяВ Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку ви зможете отримати адміністративні послуги, що надаються виконавчими органами Луцької міської ради, структурними підрозділами Волинської обласної державної адміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Адміністративні послуги ЦНАП

Запис в систему керування електронною чергою ЦНАП

Також зможете оформити документи дозвільного характеру, подати заяви, скарги, пропозиції, одержати на них належно підготовлені відповіді.

В Центрі також можна записатись на прийом до міського голови, його заступників та керівників виконавчих органів міської ради, отримати інші консультації.

ЦНАП (рецепція)

ЦНАП (рецепція)

 

В приміщенні ЦНАП, що знаходиться за адресою: місто Луцьк, вул. Лесі Українки, 35 створено комфортні умови для відвідувачів (суб’єктів звернень).

Приміщення ЦНАП в м. Луцьк, по вул. Лесі Українки, 35
Приміщення ЦНАП в м. Луцьк, по вул. Лесі Українки, 35

В нашому приміщені ви також можете скористатися послугами відділення банку та копіцентру. Створені належні умови для осіб з інвалідністю. На найменших відвідувачів чекає цікава дитяча кімната.

Привітний та ввічливий персонал з розумінням поставиться до вирішення ваших проблем.

Презентація діяльності ЦНАП у 2018 році

Нормативно-правова база діяльності департаменту "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"

Моніторинг наданих послуг у ЦНАП

Аналітична інформація про бюджет головного розпорядника коштів бюджету міста Луцька - департаменту "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку" Луцької міської ради за 2018 рік

Графік роботи департаменту

  • Понеділок: 08:00-16:00;
  • Вівторок: 09:00-20:00;
  • Cереда:  08:00-16:00;
  • Четвер: 09:00–18:00;
  • П’ятниця: 08:00–15:00;
  • Субота: 08:00–15:00

Адреса: 43025, м.Луцьк, вул.Лесі Українки, 35

тел. (0332) 777888, веб-сайт: www.e-services.volyn.ua e-mail: cnap@lutskrada.gov.ua, facebook: https://www.facebook.com/CNAP.Lutsk/?ref=bookmarks, Telegram:  https://t.me/cnaplutsk