1. Головна
  2. Міська влада
  3. Виконавчі органи міської ради
Комунальне підприємство "АвтоПаркСервіс"

Загальна інформаціяІнформація на виконання рішення Луцької міської ради від 27.10.2016 № 14/20 "Про затвердження порядку інформування про діяльність підприємств і закладів, що перебувають у комунальній власності Луцької міської ради"

Адреса:  43000, м. Луцьк, вул. Винниченка, буд.39

Контактні телефони, факс: (0332) 24-81-24

Email: autoparkservice@gmail.com

 

Директор: — Бахтай Олег Сергійович

Головний бухгалтер: Нащанська Ольга Миколаївна

Статут

Комунальне підприємство «АвтоПаркСервіс» (далі - Підприємство) створене відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Засновником (власником) Підприємства є Луцька міська рада. Органом до сфери управління до якого належить Підприємство є Департамент економічної політики.
Підприємство є юридичною особою, користується правом господарського відання щодо закріпленого за ним майна, має право від свого імені укладати договори, набувати майнові і немайнові права та нести обов'язки.
Основні види діяльності Підприємства:
- Функціонування інфраструктури автомобільного та міського транспорту, а саме: експлуатація, в тому числі поточний ремонт та утримання, автодоріг, мостів, тунелів, інших дорожніх споруд, стоянок або гаражів для автомобілів, стоянок для велосипедів.
- Надання інших індивідуальних послуг, зокрема: послуг з паркування автомобілів, інформаційно – диспетчерських послуг, перевезення пасажирів та їх багажу на таксі, перевезення легковими автомобілями на замовлення, евакуація транспортних засобів, які стоять не в спеціально відведених місцях, надання супроводження (ескортів), тощо.