1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт
Чинний
Звіт від 22.07.2021 №1-5/114 м. Луцьк

Інформація про організацію роботи із запитами на інформацію, які надійшли на адресу міської ради протягом ІІ кварталу 2021 року

У ІІ кварталі 2021 року до Луцької міської ради надійшло та зареєстровано 157 запитів на інформацію (у квітні – 85, травні – 36, червні – 36).

Електронною поштою надійшло – 116 запитів, поштою – 8, подано громадянами особисто – 8. Спрощеною процедурою оформлення письмових запитів, шляхом заповнення спеціально розробленої форми на офіційному сайті міської ради, скористалось 25 запитувачів.

За категорією запитувачів найбільше запитів надійшло від фізичних осіб (громадян) – 131, з них 32 від громадянина Хомутінкіна Г.В. щодо проведення робіт в історичній частині міста, громадських організацій та об’єднань громадян – 18, юридичних осіб – 4, ЗМІ та інтернет-видань – 4.

Під час розгляду чотирьох запитів на інформацію, що потребували опрацювання великого обсягу інформації та пошуку інформації серед значної кількості даних, виконавчі органи міської ради застосували норми п. 4 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», що передбачає продовження терміну розгляду до 20 робочих днів.

Відповідно до п. 3 ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» п’ять запитів було перенаправлено належним розпорядникам інформації.

Найчастіше запити на інформацію стосувалися:

- земельних питань (право власності, цільове призначення земельних ділянок, наявність вільних земельних ділянок державної та комунальної власності в межах Луцької міської територіальної громади);

- благоустрою (утилізація та переробка сміття, дотримання правил зрізання дерев, незаконне встановлення парканів, рекламних щитів, встановлення світлофорів);

- охорони культурної спадщини (незаконне будівництво на об’єктах культурної спадщини, реставраційні роботи підземель та споруд пам’яток національного значення);

- містобудування (видача містобудівних умов та обмежень для забудовників, генеральний та детальні плани території міста Луцька та населених пунктів, що увійшли до складу Луцької міської територіальної громади).

Найбільшу кількість запитів відповідно розглянуто департаментами житлово-комунального господарства, культури, управліннями земельних ресурсів, містобудування та архітектури.

Із комунальних підприємств найбільше запитів розглянуто – КП «Ласка» (штатний розпис, виділені кошти, кількість безпритульних тварини, ветеринарні звіти тощо).

 

Додатки: