1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт
Чинний
Звіт від 06.10.2021 №1-5/150 м. Луцьк

Інформація про організацію роботи із запитами на інформацію, які надійшли на адресу міської ради протягом ІІІ кварталу 2021 року

У ІІІ кварталі 2021 року до Луцької міської ради надійшло та зареєстровано 145 запитів на інформацію (у липні – 50, серпні – 46, вересні – 49).

Електронною поштою надійшло – 98 запитів, подано громадянами особисто – 19, поштою – 11, шляхом заповнення спеціально розробленої форми на офіційному сайті міської ради – 11, телефоном – 6.

За категорією запитувачів найбільше запитів надійшло від фізичних осіб (громадян) – 107, ЗМІ та журналістів – 16, громадських організацій та об’єднань громадян – 12, юридичних осіб – 10.

Під час розгляду семи запитів на інформацію, що потребували опрацювання великого обсягу інформації та пошуку її серед значної кількості даних, виконавчі органи міської ради застосували норми п. 4 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», що передбачає продовження терміну розгляду до 20 робочих днів.

Відповідно до п. 3 ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» 18 запитів було перенаправлено належним розпорядникам інформації.

Найчастіше запити на інформацію стосувалися:

- бюджету громади та фінансових питань (заробітна плата міського голови та його заступників, витрати на організацію заходів до Дня міста та Дня Незалежності України, закупівлі);

- містобудування (видача містобудівних умов та обмежень для забудовників, генеральний та детальні плани території міста Луцька та населених пунктів, що увійшли до складу Луцької міської територіальної громади);

- земельних питань (право власності, цільове призначення земельних ділянок, наявність вільних земельних ділянок державної та комунальної власності в межах Луцької міської територіальної громади);

- житлових питань (квартирний облік громадян, надання житла громадянам, зміна статусу житла).

Найбільшу кількість запитів відповідно розглянуто департаментами містобудування, земельних ресурсів та реклами; фінансів, бюджету та аудиту; житлово-комунального господарства.

Додатки: